جمعه 4 مهر 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

رئیس بنیاد نخبگان استان هرمزگان مطرح کرد:
ضرورت توانمندسازی نخبگان در بخش‌های اقتصاد غیردولتی

نشست هم‌اندیشی بنیاد نخبگان استان هرمزگان و پژوهش‌سراهای دانش‌آموزی شهرستان‌های استان در بندرعباس برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ نشست هم‌اندیشی بنیاد نخبگان استان هرمزگان و پژوهش‌سراهای دانش‌آموزی شهرستان‌های استان به منظور هم‌افزایی و تبادل‌نظر در خصوص گسترش همکاری‌ها و برنامه‌های مشترک، در بندرعباس برگزار شد.

در ابتدای نشست، وحید عامری‌سیاهوئی؛ رئیس بنیاد نخبگان استان هرمزگان با اشاره به اهداف بنیاد ملی نخبگان از جمله برنامه‌ریزی و سیاست‌گذاری برای شناسایی، هدایت، حمایت مادی و معنوی نخبگان، توانمندسازی نخبگان در بخش‌های اقتصاد غیردولتی را از اهداف بنیاد دانست.

وی با اشاره به تعاملات بنیاد نخبگان هرمزگان و آموزش‌و‌پرورش استان، به تشریح برنامه توانمندسازی از جمله دوره‌های آموزشی، برنامه‌های تکریم فرهیختگان استان و اردوهای جهادی پرداخت و با تأکید بر ضرورت برنامه‌ریزی برای ایجاد زمینه‌های بروز خلاقیت و نوآوری دانش‌آموزان، از آمادگی بنیاد نخبگان استان برای توسعۀ همکاری‌های بین‌بخشی در این راستا خبر داد.

رویین؛ مسئول پژوهشسرای دانش‌آموزی استان هرمزگان نیز ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌های این مرکز، برنامه‌ریزی برای تقویت روحیه همکاری و مشارکت دانش‌آموزان در انجام فعالیت‌های علمی و پژوهشی را از اولویت‌های این پژوهشسرا برشمرد و از برگزاری دوره‌های مختلف فیزیک، ریاضیات، شیمی، رباتیک، نجوم، زیست، نانوفناوری، هوافضا و سلول‌های بنیادی خبر داد.

گفتنی است، بازدید از نمایشگاه انرژی‌های نوین با محوریت هوای پاک و نیز افتتاح دو آزمایشگاه به نام دو تن از برگزیدگان المپیادهای کشوری، از دیگر برنامه‌های این نشست بود.

تاریخ انتشار : 1398/11/08
کد : 99038
تعداد بازدید: 955

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601