شنبه 29 شهریور 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

«اینوماین2» میزبان بیش از 300 شرکت دانش بنیان

بیش از 300 شرکت دانش بنیان  با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در جشنواره اینوماین 2 ثبت نام کرده‌اند. این شرکت‌ها، نیازهای مجموعه‌های بزرگ را رصد میکنند تا با تزریق دانش به این شرکت‌ها، به توسعه فناوری در حوزه معدن کمک کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ سید محمدمهدی میرعابدی، دبیر اجرایی جشنواره اینوماین 2  در این‌باره گفت: از طرح‌های مختلفی که به این جشنواره ارسال شد، بیش از 80 طرح پذیرفته شد تا در داوری نهایی مورد قضاوت قرار گیرند. در نهایت 10 ایده برتر نیز پذیرفته خواهند شد که برای توسعه و تجاری سازی آنها با شتاب دهنده‌های مختلف همکاری خواهد شد.

ارائه نیازهای فناورانه

دبیر اجرایی این رویداد  ضمن اشاره به دیگر جزئیات جشنواره اینوماین 2 بیان داشت: در بخش ارائه نیازهای فناورانه این جشنواره، شرکت‌های بزرگ  نیازهای فناورانه خود را به شرکت کنندگان عرضه می کنند. کارشناسان متخصص هر حوزه و شرکت‌های دانش بنیان  نیز با بررسی این نیازها، پاسخ‌های فناورانه خود را به این نیازها عرضه می‌کنند.

میرعابدی با اشاره به دیگر جزئیات این رویداد، اضافه کرد: شرکت‌های دانش بنیانی که از سوی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به عنوان دانش بنیان پذیرفته شده‌اند، در این رویداد به کمک صنعت خواهند آمد و سعی شده است تا ارتباط بین این دوم بخش، یعنی صنعت و دانش بر بستر تجاری سازی تقویت شود.

حضور دانش بنیان‌ها

وی در ادامه گفت: بیش از 300 شرکت دانش بنیان  با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در جشنواره اینوماین 2 ثبت نام کرده‌اند. این شرکت‌ها، نیازهای مجموعه های بزرگ را رصد میکنند تا با تزریق دانش به این شرکت‌ها، به توسعه فناوری در حوزه معدن کمک کنند.

رویداد اینوماین 2 با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، به ویژه ستاد توسعه فناوری های لیزر، فوتونیک، مواد پیشرفته و ساخت این معاونت در حال برگزاری است، اختتامیه این رویداد بعد از ظهر روز 7 بهمن خواهد بود.

تاریخ انتشار : 1398/11/07
کد : 99033
تعداد بازدید: 311

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601