چهارشنبه 2 مهر 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

برترین‌های «نانو و رسانه» معرفی می‌شود

در یازدهمین جشنواره نانو و رسانه در سال ۹۹، رسانه‌های برتر و افراد با عملکرد برتر، بر اساس عملکرد سال ۱۳۹۸ معرفی و تقدیر می‌شوند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ برترین آثار رسانه‌ای تولید شده در حوزه فناوری نانو معرفی می‌شود. آن هم در جشنواره «نانو و رسانه». ستاد ویژه توسعه فناوری نانو معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری این رویداد را برگزار می‌کند. رویدادی که آموزش و ترویج این حوزه را دنبال می‌کند.

این جشنواره هر سال برگزار می‌شود. برای حضور در این دوره نیز علاقمندان از 5 بهمن ماه 98 تا 15 خرداد ماه 99 مهلت برای ارسال آثار خود دارند و در آن آثار برتر در هر گروه از رسانه‌ها تقدیر می‌شود.

همچنین آثار برتر در سه محور ویژه نیز به صورت مستقل مورد تقدیر قرار می‌گیرند. «فناوری نانو در زندگی مردم»، «صادرات محصولات نانو» و «نقد و تحلیل» این محورهای ویژه هستند.

آثار ارسالی به جشنواره باید در فاصله زمانی 1 فروردین ماه سال جاری تا 15 خرداد سال آتی از طریق رسانه‌های رسمی کشور یا شبکه‌های اجتماعی منتشر شده باشد. همچنین هر شرکت‌کننده می‌تواند ۵ اثر را به دبیرخانه جشنواره ارسال کند.

در یازدهمین جشنواره نانو و رسانه در سال ۹۹،  همچنین رسانه‌های برتر و افراد با عملکرد برتر، بر اساس عملکرد سال ۱۳۹۸ معرفی و تقدیر می‌شوند.  برای درستی این کار محتواهای منتشر شده در رسانه‌های رسمی کشور به صورت روزانه رصد شده و بر اساس معیارهای کمی و کیفی امتیازدهی می‌شود.

علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر جشنواره نانو و رسانه، می‌توانند به سایت nanomedia.ir مراجعه کنند.

تاریخ انتشار : 1398/11/07
کد : 99032
تعداد بازدید: 207

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601