رئیس بنیاد نخبگان استان یزد مطرح کرد:
ضرورت الگوسازی از جوانان موفق در بخش‌های مختلف صنعت

کلانتر نیروی‌انسانی جوان و کاربلد را موتور محرک صنعت دانست و بر لزوم معرفی جوانان موفق در حوزه‌های مختلف صنعت تأکید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ در ادامۀ برگزاری برنامه‌های الگوسازی و به منظور هدایت مستعدان‌برتر به سمت حوزه‌های عملیاتی و کارآفرینی، نشست هم‌اندیشی با حضور رؤسای بنیاد نخبگان استان یزد و خانه صنعت و معدن استان به منظور معرفی صنعتگران موفق یزدی در صداوسیما برگزار شد.

در این نشست، سید مهدی کلانتر؛ رئیس بنیاد نخبگان استان یزد نیروی‌انسانی جوان و کاربلد را موتور محرک صنعت دانست و بر لزوم معرفی جوانان موفق در حوزه‌های مختلف صنعت تأکید کرد. 

وی با اشاره به ضرورت افزایش هم‌افزایی بین‌دستگاهی به منظور معرفی چهره‌های برتر حوزۀ صنعت، افزود: بنیاد نخبگان استان یزد طی تفاهمنامه با صداوسیمای مرکز استان در نظر دارد با هدف هدایت استعدادهای انسانی، تعدادی از صنعتگران جوان موفق یزدی را به مردم خاصه مستعدان‌برتر معرفی کند.

کلانتر تصریح کرد: برگزاری این قبیل برنامه‌ها علاوه بر الگوسازی، سبب آشنایی بیشتر مسئولان با توان و قابلیت‌های موجود در استان نیز خواهد شد.

لازم به ذکر است، در پایان این نشست مقرر شد  7 نفر از برگزیدگان جوان استان در حوزه‌های مختلف صنعت مورد تکریم و الگوسازی قرار بگیرند.

 

تاریخ انتشار : 1398/11/06
کد : 99022
تعداد بازدید: 592