چهارشنبه 7 اسفند 1398

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

فرماندار قم:
تلفیق ایده جوانان و تجربه‌ کارآزمودگان زمینه‌ساز توسعه است

حیدری گفت: نیروی‌انسانی جوان می‌تواند با تفکر و اندیشۀ نوین و البته با بکارگیری تجربیات افراد کارآزموده، گام بلندی در توسعه و آبادانی کشور بردارد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ در راستای زمینه‌سازی برای اثرگذاری بیشتر اجتماع نخبگانی در مسیر توسعۀ بومی، نشست فرماندار قم با سرآمدان و مستعدان‌برتر استان با هدف بررسی راه‌کارهای حضور فعال‌تر اجتماع نخبگانی در بخش‌های مورد نیاز برگزار شد.

در این نشست که با عنوان نشست هماهنگی و تشکیل مجمع مشورتی نخبگان جوان در محل بنیاد نخبگان استان قم تشکیل شد، مرتضی حیدری؛ فرماندار قم با اشاره به بیانیۀ گام دوم انقلاب و خطاب اصلی مقام‌معظم‌رهبری به جوانان، گفت: این بیانیه بیش از هر کس خطاب به جوانان است که باید شانه‌های خود را زیربار مسئولیت قرار دهند.

وی با اشاره به توان و قابلیت‌های منحصربفرد جامعۀ جوان کشور، افزود: جوانان کشور از ابتدای انقلاب تا به امروز در تمام عرصه‌های حضور موفق و اثرگذاری داشته‌اند و اثبات کرده‌اند با اعتماد به آنان می‌توان بر مشکلات و چالش‌های موجود فائق آمد.

 حیدری با اشاره به لزوم حضور فعال جوانان در عرصه‌های مختلف، ادامه داد: نیروی‌انسانی جوان و متعهد قدرت ریسک‌پذیری بالایی دارد و می‌تواند با تفکر و اندیشۀ نوین و البته با بکارگیری تجربیات افراد کارآزموده، گام بلندی در توسعه و آبادنی استان بردارند.

فرماندار قم در پایان تصریح کرد: تشکیل مجمع مشورتی نخبگان جوان در راستای اجرای بیانیه گام دوم انجام می‌شود و این مجمع یک نهاد مدنی مؤثر برای قم و مسئولان خواهد بود.

تاریخ انتشار : 1398/11/05
کد : 99013
تعداد بازدید: 89

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601