رئیس بنیاد نخبگان خوزستان مطرح کرد:
بکارگیری نیروی نخبگانی در بخش‌های توسعه‌ استانی

نشست رئیس بنیاد نخبگان خوزستان با مدیر منابع انسانی و آموزش قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) در استان خوزستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ در راستای اجرای برنامه‌های مصوب بنیاد نخبگان استان خوزستان در خصوص ارتباط با نهادهای درون‌استانی به منظور زمینه‌سازی برای افزایش اثر‌گذاری و جذب نخبگان و مستعدان‌برتر، نشست رئیس بنیاد نخبگان خوزستان با مدیر منابع انسانی و آموزش قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) در استان خوزستان برگزار شد.

در این نشست، علی‌حسین صابری؛ رئیس بنیاد نخبگان خوزستان با تأکید بر لزوم افزایش همکاری و تعامل بین‌دستگاهی به منظور هدایت و حمایت مستعدان‌برتر، گفت: با توجه به ظرفیت این قرارگاه و تنوع فعالیت‌های آن، می‌توان این نهاد را بستری مناسب برای بکارگیری نیروی‌انسانی جوان و مستعد دانست.

وی افزود: حضور مستعدان‌برتر می‌تواند هم سبب بهبود عملکرد این قرارگاه و هم افزایش سرعت خدمات‌دهی آن شود؛ علاوه بر آن، حضور در قرارگاه فرصتی مغتنمی نیز برای تجربه‌‎آموزی این افراد است.

توانی؛ مدیر منابع انسانی و آموزش قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) نیز در ابتدای این نشست به تشریح فعالیت‌های عمرانی در استان خوزستان و ضرورت استفاده از ظرفیت نخبگان در پیشبرد پروژه­ها اشاره و بر نقش قرارگاه در ایفای مسئولیت اجتماعی تأکید کرد.

لازم به ذکر است، در پایان این نشست مقرر شد از ظرفیت نخبگان و مستعدان جهت پیشبرد پروژه‌های عمرانی قرارگاه در استان خوزستان استفاده شود و به منظور آشنایی نخبگان با قرارگاه و فعالیت‌های آن، مستعدان‌برتر از پروژه‌های در دست اجرا بازدید کنند..

 

تاریخ انتشار : 1398/11/02
کد : 99008
تعداد بازدید: 2093