چهارشنبه 7 اسفند 1398

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی:
فتوحات بزرگ زندگی شهدا نتیجه تلاش و ایمان آنان بوده است

حجت‌الاسلام‌والمسلمین قمی، فتوحات بزرگ در زندگی شهدا را نتیجه تلاش و ایمان آنان دانست و افزود: تا شرک و کفر هست، مبارزه مسلمین نیز پاربرجاست چراکه ترس در جنگ با کفر و شرک معنا ندارد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ در ادامۀ برگزاری برنامه‌های تربیتی و معرفتی با هدف افزایش حس وطن‌دوستی و تعمیق باورهای دینی، رویداد فرهنگی تجدید میثاق با شهید مصطفی احمدی‌روشن با حضور محمود سعادت‌فومنی؛ قائم‌مقام بنیاد ملی نخبگان و رئیس سازمان تبلیغات اسلامی و جمعی از مدیران و مستعدان‌برتر همکار در طرح شهید احمدی روشن در امام‌زاده علی‌اکبر(ع) چیذر تهران برگزار شد.

در این مراسم، حجت‌الاسلام‌والمسلمین قمی؛ رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با زنده نگه‌داشتن یاد شهید حاج قاسم سلیمانی، با اشاره به آیه 19 سوره مبارکه اسراء «وَمَنْ أَرَادَ الْآخِرَةَ وَسَعَى لَهَا سَعْیَهَا وَهُوَ مُؤْمِنٌ فَأُولَئِکَ کَانَ سَعْیُهُمْ مَشْکُورًا»، راه هدایت را تعمق در قرآن کریم دانست.

وی با استناد به این آیه، فتوحات بزرگ در زندگی شهدا را نتیجه سعی و تلاش و ایمان آنان دانست و افزود: تا شرک و کفر هست، مبارزه مسلمین نیز پاربرجاست چراکه ترس در جنگ با کفر و شرک معنا ندارد.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین قمی در ادامه با اشاره به لزوم تحقق اهداف گام دوم انقلاب، تصور رسیدن به مقاصد درست بدون پرداخت هزینه را ناممکن دانست و گفت: قطعاً ساده‌ترین راه سازش است اما در این مسیر ایمان و صبر در راه خدا برای مسلمین سرنوشت‌ساز است.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی، قیام و شجاعت شهید احمدی‌روشن و شهید سلیمانی را مایه برکت در جامعه عنوان کرد.

در انتهای مراسم، حکم نمادین جوان انقلابی ویژه مستعدان‌برتر، از سوی کنگره مصطفی شهید رونمایی شد.

لازم به ذکر است، احسان چیت‌ساز؛ معاون توسعه و مدیریت منابع بنیاد ملی نخبگان، حسن سالاریه؛ معاون آینده‌سازان بنیاد ملی نخبگان و خانواده شهید احمدی‌روشن نیز در این مراسم حضور داشتند.

 

تاریخ انتشار : 1398/11/01
کد : 99001
تعداد بازدید: 259

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601