سه شنبه 1 مهر 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

عضو هیئت‌علمی دانشگاه زنجان مطرح کرد:
نقش مهم مدیریت زمان در افزایش بهره‌وری نیروی‌انسانی

وحیده علیپور گفت: چگونگی استفاده بهینه از زمان و بالا نگهداشتن انرژی بدن، از عوامل مهم در مدیریت زمان است؛ به همین دلیل یکی از مهمترین دغدغه‌های انسان‌های امروزی، مدیریت زمان است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ در راستای سیاست اجرای برنامه‌های فرهنگی مصوب بنیاد ملی نخبگان با استفاده از ظرفیت دستگاه‌ها و نهادهای درون‌استانی و به منظور ارتقاء دانش و مهارت اجتماع نخبگانی در هدف‌گذاری و حرکت در مسیر نخبگان، کارگاه آموزشی «مدیریت زمان» به همت بنیاد نخبگان استان زنجان و با همکاری جهاد دانشگاهی زنجان برگزار شد.

در این کارگاه، وحیده علیپور؛ عضو هیئت‌علمی دانشگاه زنجان هدف از برگزاری این کارگاه را تبیین ابعاد برنامه‌ریزی و شناسایی عوامل اتلاف وقت و نحوه مدیریت آنها دانست و گفت: چگونگی استفاده بهینه از زمان و بالا نگهداشتن انرژی بدن، از عوامل مهم در مدیریت زمان است؛ به همین دلیل یکی از مهمترین دغدغه‌های انسان‌های امروزی، مدیریت زمان است.

وی افزود: مدیریت صحیح و درست زمان می‌تواند تأثیر بسیار مطلوبی بر بهره‌وری فرد بگذارد.

علیپور در ادامه به تشریح اهمیت زمان و مدیریت زمان، خود ارزیابی و اطلاع از نحوه گذراندن وقت و یادگیری اصول مدیریت زمان و تکنیک‌های مدیریت برنامه‌ریزی و اولویت‌بندی پرداخت.

عضو هیئت‌علمی دانشگاه زنجان در پایان به درک اهمیت هدف‌گذاری شخصی و بکارگیری آن، اولویت‌بندی کارها، روش‌های مدرن مدیریت زمان، درک اهمیت نگرش و مدیریت فردی ، قوانین طلایی مدیریت زمان، و مدیریت زمان در عصر دیجیتال، اشاره کرد.

برگزاری نشست پرسش و پاسخ، آخرین بخش این کارگاه بود.


تاریخ انتشار : 1398/11/01
کد : 98999
تعداد بازدید: 196

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601