دوشنبه 7 مهر 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

عملکرد اعضای شبکه آزمایشگاهی 40 درصد رشد کرد

با نگاهی آماری به وضعیت موجود آزمایشگاه‌ها می‌توان به رشد ظرفیت این مراکز پی برد، در حال حاضر آزمایشگاه‌ها بیش از گذشته از ظرفیت خود استفاده می‌کنند و درآمد خود را افزایش داده‌اند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ رضا اسدی‌فرد گفت: درآمدزایی مراکز عضو شبکه، توسعه سیستم‌های آزمایشگاهی و رضایت مردم از ارائه این خدمات، رشد کرده است. رشدی که می‌تواند زمینه‌ساز توسعه صنعت آزمایشگاهی در کشور شود.

شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در تعریفی که از وظایف خود کرده است، به طور سالیانه عملکرد مراکز عضو خود را بررسی و نقد می‌کند. با همین نگاه نیز در آخرین آماری که از این شبکه منتشر شده، بر رشد 40 درصدی سالانه این مراکز تاکید شده است.

به گونه‌ای که مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تاکید می‌کند: بیشتر مراکز عضو شبکه با ارتقای خدمات خود توانسته‌اند رضایت 60 درصدی مشتریان را جلب کنند. اتفاقی که پیش از این در کشور سابقه نداشت.

درآمدزایی و افزایش درآمد موتور محرک همه بنگاه‌ها و مراکزی است که با سرمایه شخصی خود کاری را آغاز می‌کنند. رشد درآمد مراکز عضو شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های رهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری هم می‌تواند مسیری کوتاه و نتیجه‌بخش برای توسعه سیستم‌‍‌های آزمایشگاهی و افزایش رضایت مشتریان باشد.

تاریخ انتشار : 1398/10/29
کد : 98980
تعداد بازدید: 249

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601