در اصفهان/
همایش ملی «گام دوم انقلاب اسلامی؛ رسالت دانشگاه‌ها» برگزار می‌شود

همایش ملی «گام دوم انقلاب اسلامی؛ رسالت دانشگاه‌ها» با هدف زمینه‌سازی برای شبکه‌سازی نخبگان حول موضوعات و چالش‌های واقعی کشور برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانمی بنیاد ملی نخبگان؛ در راستای ایجاد و افزایش حس مسئولیت‌پذیری مستعدان‌برتر در مسیر توسعه و پیشرفت کشور و همچنین زمینه‌سازی برای شبکه‌سازی نخبگان حول موضوعات و چالش‌های واقعی کشور «همایش ملی گام دوم انقلاب اسلامی؛ رسالت دانشگاه‌ها» به همت دانشگاه امیرالمومنین(ع) اصفهان و مشارکت بسیج اساتید استان اصفهان و جمعی از دانشگاه‌های استان برگزار می‌شود.

شیوه‌های بکارگیری نخبگان علمی در گام دوم انقلاب، یکی از محورهای این همایش است که با حضور و سخنرانی چند تن از سرآمدان و نخبگان استان با هدف تبیین رسالت دانشگاه‌ها و نقش و جایگاه نیروی‌انسانی متخصص و نخبه و همچنین کمک به شتاب‌بخشی حرکت انقلاب و نهضت اسلامی به سوی اهداف و گفتمان ‌شدن این بحث در سطح جامعه و نخبگان، برگزار می‌شود.

این همایش در تاریخ ۲ بهمن ۱۳۹۸ در دانشگاه اصفهان برگزار خواهد شد. علاقمندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و یا شرکت در این همایش به سامانۀ بنیاد نخبگان استان اصفهان مراجعه کنند.

 

تاریخ انتشار : 1398/10/28
کد : 98974
تعداد بازدید: 676