جمعه 7 آذر 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

رئیس بنیاد نخبگان استان تهران مطرح کرد:
لزوم برقراری ارتباط بیشتر همکاران طرح شهید احمدی‌روشن با شرکت‌های دانش‌بنیان

کوچک‌زاده با اشاره به لزوم برقراری ارتباط بیشتر همکاران طرح شهید احمدی‌روشن با شرکت‌های دانش‌بنیان مستقر در پارک پردیس، این مهم را زمینه‌ساز اشتغال نخبگانی دانست.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ در راستای زمینه‌سازی برای تسهیل مسیر نخبگانی و حمایت از مستعدان‌برتر برای عملیاتی‌شدن ایده‌ها و طرح‌های نخبگانی با استفاده از هم‌افزایی بین‌دستگاهی، رئیس بنیاد نخبگان استان تهران ضمن بازدید از پارک فناوری پردیس، با رئیس این مرکز دیدار و گفت‌وگو کرد.

در این دیدار، کوچک‌زاده؛ رئیس بنیاد نخبگان استان تهران با اشاره به لزوم حرکت جامعۀ علمی به سمت موضوعات کاربردی و تحقیقات با قابلیت تجاری‌سازی، طرح شهید احمدی روشن را تبیین کرد.

وی با اشاره به ضرورت ارتباط مستعدان‌ همکار در این طرح با پارک فناوری پردیس و نیز برگزاری بازدیدهای دوره‌ای، معرفی کارآفرینان برتر و ایجاد زمینه تعامل آنان با همکاران در طرح شهید احمدی‌روشن، بهره‌برداری از سامانه‌های ارتباطی در راستای اطلاع‌رسانی رویدادهای پارک به افراد تحت پوشش بنیاد، همکاری در برگزاری کارگاه‌های آموزشی و تخصیص سهمیه ویژه مستعدان حاضر در طرح صدف را از مهمترین زمینه‌های همکاری دوجانبه دانست.

کوچک‌زاده همچنین با اشاره به دغدغه بنیاد ملی نخبگان در خصوص اشتغال افراد تحت پوشش طرح شهید احمدی‌روشن، تعامل با شرکت‌های مستقر در پارک پردیس را زمینه مناسبی برای جذب استعدادهای برتر در این شرکت‌ها دانست. 

معرفی دوره‌ای پارک فناوری پردیس و امکانات و تسهیلات این پارک به مستعدان‌برتر بویژه مستعدان نوورود و یا همکار در طرح شهید احمدی‌روشن، از جمله توافقات طرفین در نشست مشترک بود.

معرفی واحدهای مختلف پارک توسط مدیران مربوطه و بیان سرفصل‌های حمایتی ویژه مستعدان برتر و نخبگان شامل تسهیلات سربازی، اشتغال نخبگان خارج از کشور، طرح صدف، طرح تیکاف، کارآموزی و کارورزی مستعدین برتر، اجرای پایان‌نامه‌های دانشجویی در شرکت‌های مستقر در پارک، خدمات تخصصی دارایی‌های فکری و اختراعات، حمایت‌های راه‌اندازی کسب‌وکار و اهداء کتاب‌های انگیزشی مسیر نخبگی کارآفرینان سرآمد در پارک و همچنین بازدید از شرکت فراطیف پویا و شرکت ایده‌کاوان صنعت پردیس از بخش‌های دیگر این برنامه بود.

 

کوچک‌زاده، مهندس صفاری‌نیا و مدیران بنیاد نخبگان استان تهران و پارک فناوری پردیس؛ زمینه‌های توسعه تعامل فیمابین بررسی شد. 

تاریخ انتشار : 1398/10/28
کد : 98973
تعداد بازدید: 447

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601