چهارشنبه 15 مرداد 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

در دیدار با خانواده شهداء مطرح شد:
شهداء، بهترین الگو برای مسئولیت‌پذیری اجتماعی‌ هستند

به مناسبت سالروز عملیات کربلای ۴ و ۵، جامعۀ نخبگانی و دانشگاهی استان فارس با خانواده شهداء دیدار کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ به مناسبت سالروز عملیات کربلای ۴ و ۵، رئیس بنیاد نخبگان فارس به همراه چند تن از مدیران استانی، سرآمدان و مستعدان‌برتر فارس با خانواده شهید جاویدی از فرماندهان دوران دفاع‌مقدس دیدار و گفت‌وگو کرد.

در این دیدار خاطراتی از سردار مرتضی جاویدی و خصوصیات اخلاقی آن شهید بزرگوار توسط همرزمانش بیان شد و بر لزوم افزایش حس وطن‌دوستی، ایثار، خدمت‌رسانی به جامعه و مسئولیت‌پذیری اجتماعی در بین آحاد جامعۀ علمی خاصه اجتماع نخبگانی تأکید شد.

همچنین لوح سپاسی از طرف بنیاد نخبگان فارس و مرکز منطقه‌ای و پایگاه استنادی علوم جهان اسلام، رؤسای دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان، به خانواده این شهید والا مقام اهدا شد.

محمدجواد دهقانی؛ رئیس مرکز منطقه‌ای اطلاع‌رسانی علوم و فناوری (رایسست) و پایگاه استنادی علوم جهان اسلام، غفاری‌پور؛ رئیس دانشگاه سلمان فارسی، از دیگر حاضران در این نشست بودند.

لازم به ذکر است، سردار شهید مرتضی جاویدی در سال‌های دفاع‌مقدس در مسئولیت‌های مختلف و در جبهه‌های غرب و جنوب در لشکر المهدی (عج) حماسه‌آفرینی کرد. این قهرمان دفاع‌مقدس داوطلبانه در عملیات‌های مختلف از جمله فتح‌المبین، بیت‌المقدس، والفجر ۱، ۲ و ۸ ، خیبر، بدر و کربلا ۴ و ۵  شرکت و مدت‌ها فرماندهی گردان فجر لشکر المهدی (عج) را به عهده داشت.

 

تاریخ انتشار : 1398/10/28
کد : 98972
تعداد بازدید: 316

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601