جمعه 9 خرداد 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

شتابدهی نوپاهای همگرا آغاز شد

شرکت در فراخوان نوپاهای فناوری‌های همگرا فرصتی برای فعالان نوپای این حوزه فراهم می‌کند تا با شرکت در دوره‌های پیش شتابدهی بازار محصولات خود را توسعه دهد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ مهرماه سال جاری بود که سومین فراخوان نوپاهای فناوری‌های همگرا منتشر شد. شرکت در این فراخوان فرصتی برای فعالان نوپای این حوزه فراهم می‌کند تا با شرکت در دوره‌های پیش شتابدهی بازار محصولات خود را توسعه دهند.

پس از انتشار سومین فراخوان بیش از 80 طرح برای حضور در آن ثبت نام کردند. از این میان پس از داوری و ارزیابی نهایی 10 طرح برای حضور در دوره‌های پیش شتابدهی انتخاب شدند.

مرکز فناوری‌های همگرا معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با انتشار این فراخوان رونق بازار محصولات حوزه همگرا را هدف قرار داده است.

10 تیم نوپا یا استارتاپ برگزیده این فراخوان در دوره‌های پیش شتابدهی توانمند می‌شوند تا قدرت ارائه و معرفی محصول خود به سرمایه گذار و بازار را تقویت کنند.

در این دوره‌ها تیم‌ها با مبانی کسب و کار آشنا می‌شوند. همچنین تمرکز روی مباحث تناسب ارزش پیشنهادی محصول برای خرید آن از مباحث دیگر این دوره است.

البته نسبت به دو دوره گذشته آموزش‌های این دوره تفاوت‌هایی نیز دارد. آشنایی با تیم‌سازی و مباحث روش‌های تامین مالی از جمله این تفاوت‌ها است. در کنار این موارد تیم‌ها با همکاری مرکز همگرا در تعامل با سرمایه گذار قرار می‌گیرند.

این دوره‌های پیش شتابدهی برای 10 استارتاپ برگزیده تا اواخر فروردین ماه سال جاری ادامه دارد.

تاریخ انتشار : 1398/10/24
کد : 98960
تعداد بازدید: 311

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601