رئيس بنياد نخبگان چهارمحال‌وبختیاری مطرح کرد:
لزوم همه‎گیر شدن گفتمان نخبه‌خواهي در مجموعه‌هاي اجرايي كشور

بنياديان؛ با اشاره به ضرورت توانمندسازی اجتماع نخبگان، گفت: در شرايط فعلي كشور، لازم است كه گفتمان نخبه‌خواهي در بين مجموعه‌هاي اجرايي كشور يك گفتمان همه‌گير و رايج باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ به منظور آشنايي بيشتر مستعدان‌برتر با آموزه­ هاي ديني و معارف و اخلاق اسلامي، جلسه معارف با حضور نمایندۀ ولی‌فقیه در چهارمحال‌وبختیاری، استاندار و جمعی از مدیران‌ارشد و نخبگان و مستعدان‌برتر بومی، به میزبانی بنیاد نخبگان استان چهارمحال‌وبختیاری برگزار شد.

در بخشی از این نشست، مجتبي بنياديان؛ رئيس بنياد نخبگان چهارمحال‌وبختیاری گفت: بنیادهاي استاني در كنار شناسایي، حمايت و هدايت استعدادهاي برتر، فعاليت‌هاي فرهنگي را با رويكرد توانمندسازي جامعه نخبگاني در اولویت کاری خود قرار می‌دهند و هر ساله برنامه‌های متعددی در قالب بازديدهاي علمي، فرهنگي، رويدادهاي علمي و كارآفريني، اردوهاي جهادي، نشست‌هاي فرهنگي و غیره برگزار می‌کند.

وی با اشاره به ضرورت توانمندسازی اجتماع نخبگان، گفت: در شرايط فعلي كشور، لازم است كه گفتمان نخبه‌خواهي در بين مجموعه‌هاي اجرايي كشور يك گفتمان همه‌گير و رايج باشد.

بنیادیان تصریح کرد: نخبه‌گزینی و نخبه‌گماری یکی از ضروريات جامعه امروز به شمار مي‌رود چراکه سبب افزایش اثرگذاری نخبگان در جامعه می‌شود.

تاریخ انتشار : 1398/10/17
کد : 98919
تعداد بازدید: 776