دوشنبه 16 تیر 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

در راستای الگوسازی از نخبگان/
وبگاه چهره‌های مکرم استان گیلان راه‌اندازی شد

بنیاد نخبگان استان گیلان با هدف مستندسازی مراسم یادمانی تکریم و الگوسازی نخبگان، وبگاه چهره‌های مکرم استان گیلان را راه‌اندازی کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ بنیاد نخبگان استان گیلان با هدف مستندسازی مراسم یادمانی تکریم و الگوسازی نخبگان، وبگاه چهره‌های مکرم استان گیلان را با هدف الگوسازی از مفاخر بومی، سرآمدان و نخبگان استان و همچنین پاسداشت خدمات نخبگانی راه‌اندازی کرد.

این اقدام در راستای فعالیت‌های فرهنگی و با هدف مستندسازی و مکتوب‌نگاری مراسم یادمانی تکریم و الگوسازی نخبگان انجام شده شده است و در آن افراد می‌توانند با زندگینامه، شرح فعالیت‌ها و آثار علمی سرآمدان مکرم استان گیلان آشنا شوند.

 علاقمندان می‌توانند جهت دسترسی به وبگاه چهره‌های مکرم استان گیلان به پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد نخبگان استان گیلان به آدرس guilan.bmn.ir  مراجعه کنند.

پروفسور حسن ابراهیم‌زاده معبود، پروفسور بهمن مهری، پروفسور علی درویش‌زاده، استاد مصطفی رحیم‌پور، زنده‌یاد پروفسور فضل‌الله رضا، استاد حسین محجوبی، زنده‌یاد استاد دکتر محمد معین، زنده‌یاد دکتر سیّدنورالدین مستشاری، زنده‌یاد پروفسور مریم میرزاخانی، زنده‌یاد علیرضا سایه‌بان، از مفاخر هستند که زندگینامه و اهم فعالیت‌های آنان در این وبگاه بارگذاری شده است.

 

تاریخ انتشار : 1398/10/14
کد : 98899
تعداد بازدید: 321

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601