رئیس بنیاد نخبگان استان همدان مطرح کرد:
نقش صداوسیمای مراکز استانی در الگوسازی از مفاخر بومی

بلالی، نظام‌مند و هدفمند شدن ارتباط دوسویه صداوسیما مراکز استانی و بنیادهای نخبگان استانی را اقدامی مهم و تسهیلگر در مسیر نخبگانی دانست.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ جلسه هم‌افزایی بنیاد نخبگان استان همدان و صدا‌و‌سیمای مرکز استان به منظور استفاده از امکانات و ظرفیت‌های موجود برای معرفی و الگوسازی از مفاخر بومی، برگزار شد.

در این جلسه، حمید بلالی؛ رئیس  بنیاد نخبگان استان همدان به تشریح برنامه‌های بنیاد ملی نخبگان پرداخت و گفت: فرصت حضور نخبگان در عرصه‌‎های مدیریتی جامعه باید بیش از گذشته فراهم شود.

وی ضمن معرفی زمینه‌های همکاری مشترک بنیاد نخبگان استان و صدا‌وسیما مرکز همدان، به اهمیت اطلاع‌رسانی و نقش آن در ارزیابی مردم و جامعه از عملکرد سازمان‌ها و دستگاه‌های دولتی اشاره کرد.

در ادامه، دهقان‌نیری؛ مدیرکل صداوسیما مرکز همدان نیز به معرفی برنامه‌های این سازمان برای حمایت از نخبگان و مفاخر بومی پرداخت و بر لزوم گسترش همکاری‌های دوجانبه خاصه در زمینۀ معرفی و الگوسازی از مفاخر بومی تأکید کرد.

وی با بیان اینکه معرفی و الگوسازی نخبگان می‌تواند باعث افزایش امید و ایجاد روحیه شادابی و طراوت در جامعه شود، نظام‌مند و هدفمند شدن ارتباط دوسویه صداوسیما مرکز استان و بنیاد نخبگان استان را اقدامی مهم و تسهیلگر در مسیر نخبگانی دانست.


تاریخ انتشار : 1398/10/08
کد : 98863
تعداد بازدید: 730