با مشارکت بنیاد نخبگان البرز/
مرحله استانی همایش ملی ناجا و جامعه اسلامی برگزار شد

مرحله استانی همایش ملی ناجا و جامعه اسلامی مبتنی بر منظومه فکری مقام‌معظم‌رهبری با هفت محور با مشارکت بنیاد نخبگان استان البرز برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ در راستای زمینه‌سازی برای حضور گسترده و فعال جامعۀ علمی و نخبگانی در حوزه‌های مورد نیاز خاصه در رفع مسائل موجود در بخش‌های مختلف نیروی‌انتظامی، مرحله استانی همایش ملی ناجا و جامعه اسلامی مبتنی بر منظومه فکری مقام‌معظم‌رهبری با هفت محور با مشارکت بنیاد نخبگان استان البرز برگزار شد.

محمد نبیونی؛ رئیس بنیاد نخبگان استان البرز با اشاره به مشارکت بنیاد نخبگان استان البرز در مرحله استانی این همایش، گفت: تعداد 50 مقاله توسط دبیرخانه استانی دریافت شده است.

وی افزود: از بین هفت مقاله برتر معرفی‌شده در مرحله استانی، مقاله دکتر سید جواد معدنی از مستعدان تحت پوشش بنیاد نخبگان استان البرز با عنوان «نقش نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در ارتقاء آرامش و امنیت و اعتلای اقتدار جامعه اسلامی» به عنوان یکی از مقالات برتر مرحله استانی و از مقالات راه‌یافته به همایش ملی انتخاب شد.

لازم به ذکر است، این همایش با حضور استاندار البرز، نماینده ولی‌فقیه در استان، فرمانده نیروی انتظامی البرز، رییس بنیاد نخبگان استان و جمعی از پژوهشگران و افسران ناجا برگزار و همایش ملی نیز در دی‌ماه سال جاری و با حضور برگزیدگان مرحله استانی برگزار خواهد شد.

 

تاریخ انتشار : 1398/09/27
کد : 98812
تعداد بازدید: 581