به همت بنیاد مازندران صورت گرفت/
تشریح مأموریت‌‌های بنیاد ملی نخبگان در دانشگاه علامه محدث نوری

وظایف و مأموریت‌‌های بنیاد ملی نخبگان در راستای شناسایی، هدایت و حمایت از نخبگان و صاحبان استعدادهای برتر در دانشگاه علامه محدث نوری تشریح شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ به منظور اطلاع‌رسانی دربارۀ آیین‌نامه‌ها و مقررات بنیاد ملی نخبگان و معرفی تسهیلات و حمایت‌های متنوع اعطایی به جامعۀ دانشگاهی، کارگاه آموزشی تبیین سیاست‌ها و مقررات بنیاد ملّی نخبگان در سال تحصیلی 1398-99 به  همت بنیاد نخبگان استان مازندران در دانشگاه علامه محدث نوری برگزار شد.

در این کارگاه آموزشی، ابتدا معرفی اجمالی از تاریخچۀ بنیاد ملی نخبگان و نیز بنیاد نخبگان استان مازندران ارائه و سپس به تشریح وظایف و مأموریت‌‌های بنیاد ملی نخبگان در راستای شناسایی، هدایت و حمایت از نخبگان و صاحبان استعدادهای برتر پرداخته شد.

تبیین سیاستها و مقررات بنیاد ملّی نخبگان، تشریح حمایت‌های تحصیلی از دانشجویان، تسهیلات اعطایی به دانش‌آموختگان، از جمله نظام وظیفه تخصصی، جایزه تهرانی‌مقدم، پسادکتری شهید چمران، جایزه شهید احدی، حمایت از استاد یاران جوان، معرفی سامانه اطلاعاتی بنیاد ملّی نخبگان (سامانه سینا) و فرآیند شناسایی دانشجویان و دانش‌آموختگان برتر از مهمترین موضوعات این کارگاه بود.

این کارگاه آموزشی با برنامه پرسش و پاسخ به پایان رسید.

تاریخ انتشار : 1398/09/25
کد : 98793
تعداد بازدید: 996