جمعه 4 مهر 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

رئیس بنیاد نخبگان استان یزد:
کاهش فاصله اندیشه و عمل با همفکری نخبگان بومی امکان‌پذیر است

کلانتر گفت: کاهش فاصله بین اندیشه و عمل با استفاده از ظرفیت‌های درون استانی و با همفکری و همراهی نخبگان بومی امکان‌پذیر است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ در راستای زمینه‌سازی برای تحقق اهداف بیانیه گام دوم انقلاب، نشست هم‌اندیشی با موضوع نقش علم و پژوهش در گام دوم انقلاب به همت بنیاد نخبگان استان یزد برگزار شد.

در این نشست، سید مهدی کلانتر؛ رئیس بنیاد نخبگان استان یزد به ضرورت عملی شدن اندیشه و افکار برای تحقق بیانیه گام دوم اشاره کرد و گفت: کاهش فاصله بین اندیشه و عمل با استفاده از ظرفیت‌های درون استانی و با همفکری و همراهی نخبگان بومی امکان‌پذیر است.

وی علم و پژوهش را اولویت اول بیانیه گام دوم بیان کرد و افزود: بین افکار و اندیشه تا مرحله اجرا فاصله زیادی وجود دارد. از این رو نیروهای جوان و به ویژه نخبگان باید برای تحقق این بیانیه تمام تلاش خود را به کار گیرند و با کم کردن فاصله بین اندیشه و عمل، افکار را عملیاتی کنند.

کلانتر اضافه کرد: رهبرمعظم‌انقلاب در بیانیه گام دوم، ٤٠ بار از کلمه جوان استفاده کردند که این موضوع نشان دهنده ضرورت تکیه بر نیروی جوان و خلاق و علم و دانش برای تحقق بیانیه است.

دراین نشست همچنین راهکارهای تحقق و ارتقاء علم و پژوهش در گام دوم انقلاب توسط شرکت‌کنندگان ارائه شد. 

تاریخ انتشار : 1398/09/25
کد : 98791
تعداد بازدید: 408

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601