سه شنبه 1 مهر 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

رئیس بنیاد نخبگان استان گیلان:
جامعۀ نخبگانی مهمترین مخاطب بیانیۀ گام دوم انقلاب است

نشست مشترک رئیس بنیاد نخبگان استان گیلان و رئیس دفتر تحقیقات کاربردی نیروی‌انتظامی استان با هدف بررسی راهکارهای لازم جهت تبیین مفاد بیانیه گام دوم انقلاب، برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ در راستای ایجاد و گسترش همکاری‌های بین‌دستگاهی به منظور زمینه‌سازی برای اثرگذاری بیشتر اجتماع نخبگانی، نشست مشترک رئیس بنیاد نخبگان استان گیلان و رئیس و معاون دفتر تحقیقات کاربردی نیروی‌انتظامی استان با هدف بررسی راهکارهای لازم جهت تبیین مفاد بیانیه گام دوم انقلاب، برگزار شد.

در این نشست، مسعود اصفهانی؛ رئیس بنیاد نخبگان استان گیلان، اهتمام و جدیت نیروی انتظامی استان گیلان در پرداختن به موضوع بیانیه گام دوم انقلاب را اقدامی مهم توصیف کرد و گفت: در این بیانیه، جوانان نخبه و صاحب استعدادبرتر مخاطبان اصلی هستند.

وی با اشاره به اهمیت و نقش نیروی‌انسانی در تحقق اهداف بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، تبیین این بیانیه در اجتماعات نخبگانی را ضروری دانست و از آمادگی بنیاد نخبگان استان گیلان برای همکاری با دستگاه‌ها و نهادهای درون‌استانی در این محور خبر داد.

سرهنگ ساده‌کار؛ رئیس دفتر تحقیقات کاربردی نیروی‌انتظامی استان گیلان نیز با اشاره به جایگاه مهم بنیاد نخبگان استان در ساماندهی و هدایت نیروی‌انسانی نخبه، گزارشی از روند اقدامات انجام‌شده توسط این سازمان با محوریت تشریح و تبیین مفاد بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، ارائه کرد.

تاریخ انتشار : 1398/09/19
کد : 98760
تعداد بازدید: 385

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601