با محوریت بررسی ظرفیت‌‎های موجود در صنعت/
نشست هم‌اندیشی مستعدان‌برتر استان سمنان برگزار شد

نشست هم‌اندیشی مستعدان‌برتر استان سمنان با هدف آشنایی نخبگان و مستعدان‌برتر با ظرفیت‌ها و توانمندی‌های صنعتی استان برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ به منظور ارتقاء خودآگاهی ملی و حس دلبستگی به وطن، نشست هم‌اندیشی مستعدان‌برتر استان سمنان با هدف آشنایی نخبگان و مستعدان‌برتر با ظرفیت‌ها و توانمندی‌های صنعتی استان با حضور رئیس بنیاد نخبگان استان و عضو شورای علمی بنیاد نخبگان استان، در محل شرکت دانش‌بنیان تولیدی شیمیایی کلران برگزار شد.

در این نشست، داود فیض؛ رئیس بنیاد نخبگان استان سمنان گفت: ایمان به خدا، تلاش، خودباوری و مدیریت نسل جوان متخصص و نخبه، از عوامل موفقیت و توسعه این شرکت است.

وی افزود: همه جوانان خصوصاً مستعدان‌برتر باید با کسب مهارت‌های لازم و تلاش روزافزون در مسیر پیشرفت کشور گام بردارند.

محمدعلی شریعت؛ عضو شورای علمی بنیاد نخبگان استان و مدیرعامل شرکت تولیدی شیمیایی کلران نیز درخصوص تاریخچه تأسیس، ساختار سازمانی، محصولات، مجوزها، دانشگاه جامع علمی و کاربردی کلران و شاخه­ها و زیرشاخه‌های تحصیلی آن، فازهای عملیاتی، افتخارات و نوآوری­های این شرکت توضیحاتی را ارائه کرد.

وی در پایان گفت: مستعدان‌برتر می‌توانند با حضور در جلسات کارگروه­های تخصصی این مجموعه، ایده­ها و راهکارهای خود را ارائه دهند.

 

تاریخ انتشار : 1398/09/19
کد : 98759
تعداد بازدید: 760