سه شنبه 1 مهر 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

استاندار اصفهان:
نخبگان باید در همۀ ابعاد جامعه منشاء اثر باشند

رضایی با اشاره به نقش مهم نخبگان در توسعۀ کشور، گفت: این افراد باید در همۀ ابعاد جامعه منشاء اثر باشند و توانایی‌های خود را برای پیشرفت کشور ارائه کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ در راستای زمینه‌سازی برای ارتباط بیشتر اجتماع نخبگانی با مسئولان استان و بهره‌مندی بیشتر از قابلیت‌های موجود در جامعۀ نخبگانی، نشست هم‌اندیشی نخبگان و استعدادهای برتر استان اصفهان با استاندار برگزار شد.

در این نشست، عباس رضایی؛ استاندار اصفهان با بیان‌اینکه نخبه بودن یک موهبت الهی، والا و با ارزش است، خاطرنشان کرد: استعداد‌برتر را می‌توان یک سرمایه بی‌بدیل انسانی برشمرد که البته مسئولیت‌هایی را نیز برای فرد ایجاد می‌کند.

وی با بیان اینکه گسترش و بهبود علم، فناوری، هنر، ادبیات، مدیریت و فرهنگ می‌تواند با مشارکت هرچه بیشتر نخبگان و مستعدان‌برتر میسر شود، گفت: این افراد باید در همۀ ابعاد جامعه منشاء اثر باشند و توانایی‌های خود را برای پیشرفت کشور ارائه کنند.

رضایی با اشاره به ضرورت هرچه بیشتر همکاری مدیران و مسئولان استانی با نخبگان بومی، افزود: دسترسی نخبگان به اطلاعات و آمار یکی از نیازهای اساسی این گروه برای اثرگذاری مثبت و ارائه پیشنهادات کارشناسی‌شدۀ آنان در راستای توسعه است.

استاندار اصفهان در پایان وجود منطقه ویژه علمی و فناوری در اصفهان را نکته‌ای مثبت برای تسریع حرکت نخبگانی برشمرد و ادامه داد: وجود مجموعه‌های دانش‌بنیان متعدد در استان از مزایای این خطه در حوزۀ نخبگانی محسوب می‌شود.

تاریخ انتشار : 1398/09/18
کد : 98752
تعداد بازدید: 416

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601