سه شنبه 29 مهر 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

افتخاری در نشست امضای تفاهم‌نامه همکاری بنیاد ملی نخبگان و صندوق حمایت از پژوهشگران مطرح کرد:
اعطای تسهیلات متنوع صندوق حمایت از پژوهشگران به دانش‌آموختگان در دوره پسادکتری

رئیس صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران معاونت علمی گفت: این صندوق تسهیلات متنوعی را برای حمایت از دوره پسادکتری به دانش‌آموختگان اعطا می‌کند که امید است با امضاء تفاهم‌نامه میان بنیاد و صندوق حمایت‌ها از کیفیت و تنوع بیشتری برخوردار شوند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ نشست امضاء تفاهم‌نامه همکاری بنیاد ملی نخبگان و و صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با حضور محمود سعادت فومنی؛ قائم‌مقام بنیاد و ایمان افتخاری؛ رئیس صندوق برگزار شد.

در بخشی از این نشست ایمان افتخاری؛ رئیس صندوق حمایت از پژوهشگران فناوریان معاونت علمی، امضاء تفاهم‌نامه همکاری با بنیاد ملی نخبگان را آغاز همکاری‌های بعدی در حمایت بیشتر از استعدادهای برتر دانست و گفت: هم‌راستا بودن بسیاری از رسالت‌ها و ماموریت‌های این دو مجموعه فرصت مناسبی را برای گسترش همکاری‌های دو سویه برای حمایت بهتر و بیشتر از مستعدان و پژوهشگران فراهم کرده است.

وی تصریح کرد: صندوق حمایت از پژوهشگران تسهیلات متنوعی را برای حمایت از دوره پسادکتری به دانش‌آموختگان اعطا می‌کند که امید است با امضاء این تفاهم‌نامه، حمایت‌ها کیفیت و تنوع بیشتری بگیرند..

لازم به ذکر است، در پایان این نشست تفاهم‌نامه همکاری با محوریت حمایت از مستعدان‌برتر دوره پسادکتری میان بنیاد ملی نخبگان و صندوق حمایت از پژوهشگران امضاء شد.

تاریخ انتشار : 1398/09/16
کد : 98737
تعداد بازدید: 902

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601