پنج شنبه 16 مرداد 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

با امضای 4 تفاهم‌نامه/
پژوهشگران شیرازی حمایت می‌شوند

صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با امضای 4 تفاهم‌نامه همکاری سرعت حمایت از پژوهشگران شیرازی را شتاب داد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با دانشگاه‌های شیراز 4 تفاهم‌نامه همکاری امضاء کرد تا با حمایت از محققان و پژوهشگران انجام تحقیقات و پژوهش‌های فناورانه سرعت گیرد.

در این راستا صندوق با دانشگاه شیراز برای همکاری در زمینه اجرای 20 طرح تحقیقاتی پژوهشی و 10 طرح تحقیقاتی پسا دکتری عادی و 20 رساله دکتری تفاهم‌نامه امضاء کرد. بر این اساس صندوق از پژوهشگران و محققان این دانشگاه برای اجرای این طرح‌ها حمایت می‌کند.

همچنین در تفاهم‌نامه دیگری با همین دانشگاه همکاری در زمینه اجرای 8 طرح تحقیقاتی پسا دکتری ویژه با این دانشگاه دنبال می‌شود. انعقاد متمم تفاهم‌نامه در راستای همکاری در زمینه اجرای 5 طرح تحقیقاتی پژوهشی، 5 رساله دکتری و 10 طرح پسادکتری عادی با دانشگاه صنعتی شیراز نیز تفاهم‌نامه دیگری است که امضاء شد.

همچنین انعقاد تفاهم‌نامه در راستای همکاری برای  اجرای 10 طرح تحقیقاتی پژوهشی و 10 طرح تحقیقاتی پسا دکتری عادی و 10 رساله دکتری با دانشگاه علوم پزشکی شیراز نیز انجام شد.

تاریخ انتشار : 1398/09/12
کد : 98720
تعداد بازدید: 291

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601