سه شنبه 1 مهر 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

در شیراز/
دوره تربیت مربی خلاقیت و نوآوری برگزار می‌شود

دوره تربیت مربی خلاقیت و نوآوری ویژه معلمان آموزش‌وپرورش به همت بنیاد نخبگان استان فارس برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ خلاقیت می‌تواند در پیشبرد اهداف مهم زندگی بشر به او یاری برساند و او را در راه توسعه و پیشرفت در عصر انفجار اطلاعات که موجب شده است تا عمر مفید آخرین دستاوردهای علمی به سرعت کاهش پیدا کند، ثابت قدم نگاه دارد.

خلاقیت و ایده‌پردازی سبب تربیت افرادی می‌شود که در موقعیت‌های مختلف بهترین عملکرد را از خود نشان دهند. در این میان نقش معلمان خلاق بی‌بدیل است. معلمان و مربیانی که با آموزش خلاقیت به صورت عام و یا خاص آشنا باشند، در ترویج گفتمان خلاق در جامعه آموزش‌وپرورش نقش بسزایی دارند.

از این رو، بنیاد نخبگان فارس دوره تربیت مربیان خلاقیت و نوآوری را با همکاری مجمع خیّران نخبه‌پرور فارس و اداره‌کل آموزش‌وپرورش استان برگزار می‌کند.

 تربیت مربیان بومی در حوزه آموزش و ترویج خلاقیت و نوآور، ترویج مباحث خلاقیت و ایده‌پردازی در بین معلمان، استفاده از پتانسیل معلمان در بحث آموزش خلاقیت و نوآوری در نقاط مختلف استان، تمرکززدایی  مباحث خلاقیت و نوآوری از مرکز استان و نگاه به سایر شهرستان‌ها، فراهم کردن بستر برای ایجاد نوآوری، شناسایی معلمان فعال در حوزه خلاقیت و ایده‌پردازی و توانمندسازی آنان، از مهمترین سرفصل‌های این دوره است.

علاقمندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت‌نام در این دوره، به سامانۀ بنیاد نخبگان استان فارس مراجعه کنند.

 

 

تاریخ انتشار : 1398/09/10
کد : 98700
تعداد بازدید: 546

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601