پنج شنبه 23 مرداد 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

در اصفهان صورت می‌گیرد/
برگزاری کنفرانس بین‌المللی «بازی‌های رایانه‌ای: فرصت‌ها و چالش‌ها»

پنجمین کنفرانس بین‌المللی «بازی‌های رایانه ‌ای: فرصت‌ها و چالش‌ها» با نگاهی ویژه به بازی‌های درمانی، بهمن ماه امسال در دانشگاه اصفهان برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ تحليل‌های روانشناختی، درمان و ارتقاء سلامت روانی، سواد رسانه ‌ای، مدل‌سازی احساس و هيجان، رویکرد‌های هوش محاسباتی، نقش داده کاوی و مدل سازی رفتار کاربر، رویکرد فلسفی بازی‌های رايانه ‌ای، شیوه‌های جذب مخاطب، بازاريابی و تبلیغات، نقش صنعت بازی‌های رايانه‌ای درحوزه‌ تجارت، اقتصاد وکارآفرينی، مدل‌سازی فرایند توسعه‌ از جمله محورهای مورد بررسی در این رویداد علمی و تخصصی است.

همچنین مباحثی مانند تحلیل زیبایی ‌شناختی و هنری، اصول هنری در طراحی و شخصیت‌پردازی، بهینه‌سازی درتلفیق هنر و تکنیک روایت و بازی ‌نامه‌نویسی، بازی‌های جدی، بررسی نقش بازی‌های رايانه‌ای وارائه‌ ایده‌های جدید در حوزه‌های خانواده، درمان و ارتقاء سلامت جسمی و وحی، توسعه‌ صنعت گردشگری، درمان اختلالات جسمی، توانبخشی شناختی، ترويج ارزش‌های دفاع مقدس، ترويج آموزه‌های مذهبی و قرآنی نیز در این کنفرانس مورد بحث و ارزیابی قرار می گیرد.

این رویداد در دانشگاه اصفهان برگزار می شود تا با وجود مرکز نوآوری صنایع سرگرمی، آزمایشگاه بازی‌‌های جدی و دبیرخانه دائمی کنفرانس هدایت پژوهش‌های مرتبط با این صنعت نوپا، ثروت‌آفرین و استراتژیک، توسعه‌ زیرساخت‌‌های آموزش، پژوهش و کارآفرینی در این هنر-صنعت و رسانه به خوبی انجام شود.

کنفرانس بازی‌‌های رایانه ‌ای محلی برای ارائه‌ پژوهش‌‌های جدید در شاخه‌های مختلف این حوزه است و رونق تولید بازی‌های رایانه‌ای فاخر را دنبال می کند. البته این دوره نگاه ویژه ای به بازی و کاربردهای آن در حوزه درمان دارد.

حضور در این رویداد آشنایی با آخرین دستاوردهای فنی این حوزه و امکان ارتباط مستقیم با پژوهشگران داخل و خارج کشور را برای شرکت کنندگان به دنبال دارد.

تاریخ انتشار : 1398/09/09
کد : 98694
تعداد بازدید: 322

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601