سه شنبه 30 دی 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

رئیس بنیاد نخبگان استان گیلان:
اخلاق حرفه‌ای، از مهمترین ارکان نخبگی است

اصفهانی با تأکید بر لزوم رعایت اخلاق حرفه‌ای و نخبگی، گفت: اخلاق‌مداری یکی از بارزه‌های نخبگی است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ در راستاز افزایش تعامل و همکاری‌ بین نخبگان با نظام نخبگانی، نشست هم‌‎اندیشی مستعدان‌برتر استان گیلان با رئیس بنیاد نخبگان استان و معاون دانشگاه گیلان برگزار شد.

در ان نشست، مسعود اصفهانی؛ رئیس بنیاد نخبگان استان گیلان مستعدان‌برتر را سرمایه‌های انسانی کشور دانست و گفت: این افراد در ابتدای مسیر نخبگی قرار دارند و می‌توانند با تلاش مستمر به مرحلۀ اثرگذاری برسند.

وی افزود: ارتباط مداوم با بنیاد نخبگان استان سبب می‌شود برنامه‌ها و اقدامات بهتری در راستای توان‌افزایی و مهارت‌آموزی مستعدان‌برتر انجام و در نهایت مسیر نخبگی برای آنان تسهیل شود.

اصفهانی با تأکید بر لزوم رعایت اخلاق حرفه‌ای و نخبگی، این مهم را یکی از ارکان نخبگی دانست.

در بخش دیگری از این نشست، شیرینی؛ معاون آموزشی و تحصیلات‌تکمیلی دانشگاه گیلان و عضو شورای علمی بنیاد نخبگان استان گیلان نیز ضمن اشاره به اهمیت نیروی‌انسانی نخبه و مستعدبرتر و نقش آن در توسعۀ بومی، گفت: علاوه بر امید، اخلاق‌مداری و تلاش مستمر از مهمترین شاخصه‌های نخبگی است.

لازم به ذکر است، در این نشست مفاد شیوه‌نامه پشتیبانی از فعالیت‌های علمی و فرهنگی دانشجویان مستعد تحصیلی کشور برای دانشجویان استعدادبرتر تشریح شد.

 

تاریخ انتشار : 1398/08/27
کد : 98620
تعداد بازدید: 319

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601