جمعه 22 آذر 1398

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

رئیس بنیاد نخبگان استان کرمانشاه مطرح کرد:
هم‌افزایی بین‌دستگاهی، زمینه‌ساز آگاهی‌بخشی به اقشار هدف بنیاد ملی نخبگان

طاهرپور گفت: همکاری بین‌دستگاهی زمینه‌ساز پرورش استعدادهای‌برتر و بهره‌گیری شایسته از توانمندی‌های آنان است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ جلسه شورای باشگاه پژوهشگران جوان استان کرمانشاه با حضور رئیس بنیاد نخبگان استان کرمانشاه، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه و جمعی از مسئولان و اعضای هیئت‌علمی دانشگاه‌های استان کرمانشاه برگزار شد.

در این جلسه، آوات طاهرپور؛ رئیس بنیاد نخبگان استان کرمانشاه، ضمن تبیین برخی سیاست‌ها و اهداف بنیاد ملی نخبگان، گفت: توجه به ضرورت هماهنگی، تعامل و همکاری بین‌دستگاهی به‌ویژه دانشگاه‌های استان با بنیاد نخبگان استان، زمینه‌ساز آگاهی‌بخشی به اقشار هدف بنیاد ملی نخبگان در زمینه حقوق نخبگانی و پرورش استعدادهای‌برتر و بهره‌گیری شایسته از آنان خواهد شد.

در بخش دیگری از این نشست، جهانشیر امینی؛ رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه با اشاره به اهداف و رسالت‌های دانشگاه آزاد اسلامی به فعالیت‌های دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه پرداخت.

وی دستاوردهای آموزشی، علمی و پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه و باشگاه پژوهشگران جوان استان را قابل توجه و رو به رشد خواند.

سعید فعلی؛ رئیس باشگاه پژوهشگران دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه نیز ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌های باشگاه در استان، گفت: از مهمترین فعالیت‌های باشگاه در استان می‌توان به برگزاری دو سمینار تخصصی، دو بازدید علمی پژوهشی از مراکز روانشناختی و پارک علم‌وفناوری، برگزاری نمایشگاه دستاوردهای اعضا و برگزاری شش کارگاه تخصصی آموزشی اشاره کرد.

وی در پایان افزود: همکاری در برگزاری نخستین رویداد استارت‌آپی SMEهای استان کرمانشاه و عضویت باشگاه در مرکز استارت‌آپ استان را از دیگر فعالیت‌ها برشمرد.

تاریخ انتشار : 1398/08/26
کد : 98614
تعداد بازدید: 128

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601