پنج شنبه 26 تیر 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

«ترکیه» میزبان دانش‌بنیان‌های ایرانی می‌شود

نیمه دیماه امسال کشور ترکیه میزبان معاون علمی و فناوری رییس جمهوری و یک هیات تجاری ایرانی خواهد بود. هیاتی از شرکت‌های دانش‌بنیان فعال در حوزه‌های مختلف علمی و فناوری که با هدف معرفی توانمندی‌های خود به این کشور سفر می‌کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ ترکیه امروزی ترکیبی از یک دولت متمرکز با یک اقتصاد مختلط با شرکت ها و بخش های خصوصی است. کشوری که توانسته جایگاه خوبی از نظر علمی در منطقه برای خود دست و پا کند.

سفر معاون علمی و فناوری رییس جمهوری با حمایت مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و در راس یک هیات علمی و فناوری به کشور ترکیه با هدف آشنایی دو کشور با پیشرفت های علمی و فناورانه صورت می گیرد. سفری که با برگزاری نشست های دوجانبه میان شرکت های دانش بنیان ایرانی و ترکیه ای ادامه خواهت یافت.

در این سفر نمایندگان شرکت های دانش بنیان از مراکر علمی، تحقیقاتی و صنعتی کشور ترکیه بازدید می کنند و با آخرین دستاوردهای علمی این کشور آشنا می شوند.

شرکت های دانش بنیان متقاضی حضور در کشور ترکیه تا سی‌ام آبان ماه امسال فرصت دارند به آدرس اینترنتی www. Tesc.ir مراجعه و ثبت نام کنند.

تاریخ انتشار : 1398/08/25
کد : 98604
تعداد بازدید: 290

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601