چهارشنبه 15 مرداد 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

مهلت ثبت‌نام در رویداد استارت‌آپ فضای سبز شهری تمدید شد

مهلت ثبت‌نام در رویداد استارتآپ فضای سبز شهری با رویکرد مصرف بهینه آب تا 25 آبان‌ماه تمدید شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ بنیاد نخبگان استان تهران با همکاری معاونت علمی‌وفناوری ریاست‌جمهوری و سازمان بوستان‌ها و فضای سبز شهرداری تهران، در نظر دارد استارت‌آپ فضای سبز شهری را با توجه به نیازهای موجود برگزار کند.

تقویت اکوسیستم استارت‌آپی کشور درحوزه فضای سبز شهری، ایجاد فضای تبادل نظر و گفت‌وگو، بسترسازی جهت ایجاد ارتباط سازنده میان صاحبان ایده، فعالان حوزه استارت‌آپ و صندوق‌های سرمایه‌گذاری و در نهایت به اشتراک‌گذاری دانش و تجربه نوآورانه، از مهمترین اهداف این برنامه است.

«روش‌های نوین آبیاری با تأکید بر فضای سبز شهری»، «استفاده از فناوری‌های نوظهور مانند فناوری نانو در آبیاری فضای شهری»، «بازچرخانی آب، جمع آوری آب های سطحی»، «استفاده از پساب‌ها در آبیاری شهری،
سیستم‌های پیشرفته آبیاری و آب‌رسانی»؛ «بازسازی و احیاء قنوات»، «گونه‌های سازگار با پیامدهای تغییر اقلیم در استان تهران»، از مهمترین محورهای این برنامه است.

استارت‌آپ فضای سبز شهری آبان‌ماه در محل بنیاد نخبگان استان تهران برگزار می‌شود. متقاضیان می‌توانند برای ثبت‌نام تا 25 آبان‌ماه به سامانۀ بنیاد نخبگان این استان مراجعه کنند.

 

 

 

تاریخ انتشار : 1398/08/21
کد : 98587
تعداد بازدید: 308

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601