پنج شنبه 3 بهمن 1398

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

نشست هماهنگی جشنواره ایده‌های برتر در کرج برگزار شد

اولین نشست ششمین جشنواره ایدههای برتر در هفته پژوهش و فناوری البرز در بنیاد نخبگان استان البرز برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ در راستای ایجاد و گسترش هم‌افزایی و هماهنگی بین‌دستگاهی، اولین جلسه ششمین جشنواره ایدههای برتر در هفته پژوهش و فناوری البرز با حضور مدیران پژوهشی دستگاه‌های استان در بنیاد نخبگان استان البرز برگزار شد.

در این نشست، محمد نبیونی؛ رئیس بنیاد نخبگان استان البرز گفت: کمیته‌های ارزیابی و معرفی ایده‌های برتر، یکی از کمیته‌های ستاد هفته پژوهش و فناوری استان البرز است و دبیری آن به بنیاد نخبگان استان البرز محول شده است.

وی افزود: اولین جلسه این کمیته با هدف بررسی آمار و اطلاعات و تجربه کمیته‌های ایده‌های برتر در سال‌های گذشته و دریافت نقطه‌نظرات اعضای کمیته برای برگزاری هر چه بهتر این رویداد در هفتۀ پژوش سال جاری برگزار شد.

نبییونی ادامه داد: در اولین جلسه این کارگروه تجربیات اعضاء در سال‌های گذشته بیان و اهم موارد آن برای اجرا در سال جاری مد نظر و مورد استفاده کمیته ایده‌های برتر قرار گرفت. بر همین اساس، در حوزه‌های دانش‌آموزی با برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده در آموزش‌وپرورش استان، زمینه برای حضور حداکثری دانش‌آموزان فراهم شده است.

لازم به ذکر است، در این جلسه مدیران و کارشناسان حوزۀ پژوهش از دانشگاه خوارزمی، آزاد واحد کرج، علمی، علوم‌پزشکی و کاربردی استان، جهاد دانشگاهی، کار و تعاون و همچنین آموزش‌و‌پرورش استان حضور داشتند.

 

تاریخ انتشار : 1398/08/14
کد : 88569
تعداد بازدید: 224

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601