دوشنبه 23 تیر 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

شرکت دانش‌بنیان شعله صنعت رشت میزبان منتخبان دوست‌علمی

مستعدان‌برتر دانش‌آموزی و منتخبان مدارس خلاقیت و ایده‌پردازی بندر انزلی از شرکت دانش‌بنیان تولیدی مهندسی شعله صنعت رشت بازدید کردند.

 به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ بنیاد نخبگان استان گیلان با هدف توانمندسازی و آشنایی دانش­‌آموزان استعدادبرتر و منتخبان مدرسه خلاقیت و ایده‌­پردازی با ظرفیت‌های علمی، تحقیقاتی و صنعتی استان گیلان و ایجاد امید و انگیزه در آنان، برنامه بازدید از شرکت دانش­‌بنیان تولیدی مهندسی شعله صنعت رشت را برگزار کرد.

در این بازدید که دانش‌آموزان منتخب در طرح دوست علمی شهرستان بندر انزلی حضور داشتند؛ ابتدا، نشست هم‌اندیشی شرکت‌کنندگان با مدیر شرکت تولیدی مهندسی شعله صنعت برگزار شد که در آن نبی‌­زاده؛ مدیر شرکت در خصوص چگونگی شکل­‌گیری این واحد تولیدی و ظرفیت‌های منحصر به فرد آن در کشور توضیحاتی را ارائه داد.

وی همچنین به نقش تأثیر­گذار شرکت تولیدی مهندسی شعله صنعت در تأمین مشعل واحدهای صنعتی کشور و پالایشگاه‌ها در دوران تحریم اشاره کرد.

در ادامه، دانش‌آموزان از بخش‌های مختلف این شرکت بازدید کردند و از نزدیک با محورهای فعالیتی، توان اجرایی و تولیدی و فناوری‌‎های آن آشنا شدند.

 

تاریخ انتشار : 1398/08/06
کد : 88533
تعداد بازدید: 387

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601