دوشنبه 23 تیر 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

مستعدان‌برتر از پایگاه چهارم هوانیروز «یا علی علیه‌السلام» بازدید کردند

مستعدان و مخترعان استان چهارمحال‌و‌بختیاری از پایگاه چهارم هوانیروز مرکز صنایع هوایی یا علی علیه‌السلام در شهر اصفهان بازدید کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ در راستاي زمینه‌سازی برای حضور مؤثر جامعۀ نخبگانی در عرصه‌هاي مختلف علمي و پژوهشي و افزايش مهارت‌هاي تخصصي آنان، برنامه بازديد از پایگاه چهارم هوانیروز مرکز صنایع هوایی یا علی علیه‌السلام ارتش جمهوری اسلامی ایران به همت بنیاد نخبگان چهارمحال‌وبختیاری در شهر اصفهان، برگزار شد.

در این بازدید شركت‌كنندگان با تاریخچه تأسیس و دستاوردهای علمی و پژوهشی و اقتصادی این مجموعه آشنا شده و پس از آن با همراهی مسئولان از توانمندی‌های کارکنان فنی هوانیروز و تعمیر و تولید تعدادی از قطعات بالگردهای موجود در هوانیروز بازدید کردند.

این مرکز با ایجاد زمینه ارتباط با شرکت‌های دانش‌بنیان و با راهنمایی‌ها و کمک صنایع اقدام به تولید تعدادی از قطعات بالگرد کرده که این پیشرفت‌ها روزبه‌روز در حال گسترش و پیشرفت‌ است.

لازم به ذكر است، تحقیق و پژوهش در این مرکز با هدف ساخت و تولید بالگردهای ملی و با کمک شرکت‌های دانش‌بنیان و دانشگاه‌ها، به صورت بومی و ایرانی صورت می‌گیرد.
تاریخ انتشار : 1398/08/04
کد : 88523
تعداد بازدید: 468

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601