پنج شنبه 1 اسفند 1398

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهور/
دانشجویان وام بلاعوض دریافت می‌کنند

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در حوزه‌های مختلف، بسته‌های حمایتی گوناگونی به دانشجویان و اساتید خلاق و فناور دانشگاه عرضه می کند.

 به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ با توجه به  آنکه دانشگاه باید به صورت طبیعی کانون جوشش ایده های قابل اجرای علمی و فناورانه باشد ، معاونت علمی و فناوری سعی دارد تا با ترغیب هر چه بیشتر طرح های خلاق و دارای بنیان های درست علمی ، رابطه صنایع مختلف و دانشگاه را تقویت کند.

بر این اساس ستاد لیزر و فوتونیک این معاونت در راستای استفاده حداکثری از ظرفیت‌های علمی داخل کشور و همچنین تشویق و هدایت رساله‌های مقطع دکتری در حوزه‌های مرتبط با ستاد به سوی رفع نیازهای صنایع داخل کشور و تولید ثروت؛ «مسابقه اعطای گرنت فناورانه اختصاصی به رساله‌های کاربردی مقطع دکتری در حوزه مهندسی مواد، ساخت و فوتونیک» را برگزار می کند.

این مسابقه حوزه های علمی مختلفی مانند : محصولات نسوز ، آهن و فولاد کشور، صنایع کاشی و سرامیک، مواد و تجهیزات پرشکی، محصولات کربنی ، لاستیک، تولید مواد پلیمری با کاربدهای خاص ، صنایع پلیمر رنگ و چاپ  ساخت و تولید، شکل دهی و متالوژی  را پوشش می دهد.  

پس از ارزیابی رساله های کاربردی و در حال اجرا گرنت های تا 500 میلیون ریال اعطاء می شود.

علاقه مندان  جهت کسب اطلاعات  بیشتر درباره این مسابقه می توانند از 30 مهر تا 15 آذر به آدرس  http://pam.isti.ir  مراجعه کنند.

تاریخ انتشار : 1398/08/01
کد : 88515
تعداد بازدید: 746

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601