دوشنبه 16 تیر 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

کارگاه آموزشی سیاست‌ها و مقررات بنیاد ملی نخبگان برگزار شد

کارگاه آموزشی تبیین سیاست‌ها و مقررات بنیاد ملّی نخبگان در سال تحصیلی 99-98 در پژوهشگاه مواد و انرژی برگزار شد.

 به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ با هدف اطلاع‌رسانی آیین‌نامه‌ها و مقررات بنیاد ملی نخبگان و معرفی تسهیلات و حمایت‌های متنوع بنیاد ملی نخبگان به جامعۀ دانشگاهی، کارگاه آموزشی تبیین سیاست‌ها و مقررات بنیاد ملّی نخبگان در سال تحصیلی 99-98، به همت بنیاد نخبگان استان البرز در پژوهشگاه مواد و انرژی برگزار شد.

در این کارگاه آموزشی، ابتدا معرفی اجمالی از تاریخچۀ بنیاد ملی نخبگان و نیز بنیاد نخبگان استان البرز ارائه و سپس به تشریح وظایف و مأموریت‌‌های بنیاد ملی نخبگان در راستای شناسایی، هدایت و حمایت از نخبگان و صاحبان استعدادهای برتر پرداخته شد.

تبیین سیاستها و مقررات بنیاد ملّی نخبگان، تشریح جزئیات پشتیبانی بنیاد ملی نخبگان از دانشجویان صاحب استعداد برتر نوورود در سال تحصیلی 99-1398 (جوایز تحصیلی سابق)، معرفی سامانه اطلاعاتی بنیاد ملّی نخبگان (سامانه سینا) و فرآیند شناسایی دانشجویان مستعد از مهمترین موضوعات این کارگاه بود.

گفتنی است کارگاه­های آموزشی تبیین سیاست‌ها و مقررات بنیاد ملّی نخبگان در راستای گسترش دایرۀ نخبگانی و بهره‌مندی حداکثری جامعۀ نخبگانی از حمایت‌های اعطایی بنیاد ملی نخبگان در دستورکار بنیادهای نخبگان استانی قرار گرفته است.

 

تاریخ انتشار : 1398/07/30
کد : 88505
تعداد بازدید: 250

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601