جمعه 20 تیر 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

سعادت در دومین دوره طرح شهید احمدی روشن منطقۀ شمال‌غرب مطرح کرد:
ضرورت طراحی و اجرای برنامه‌های فرهنگی برای مستعدان برتر همکار در طرح شهید احمدی روشن

قائم مقام بنیاد ملی نخبگان بر ضرورت طراحی و اجرای برنامه‌های فرهنگی برای مستعدان برتر همکار در طرح شهید احمدی روشن تاکید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ نشست اجتماعات نخبگانی با محوریت دومین دوره طرح شهید احمدی روشن در پهنه آذربایجان با حضور قائم‌مقام بنیاد ملی نخبگان و جمعی از اعضای هیئت‌علمی دانشگاه‌های منطقۀ شمالغرب برگزار شد.

در این نشست، محمود سعادت‌فومنی؛ قائم‌مقام بنیاد ملی نخبگان ضمن دیدار با هسته‌های فعال در منطقه و تشریح اهداف این طرح از جمله رشد و شکوفایی آینده¬‌سازان و زمینه‌سازی برای هم¬‌افزایی جامعۀ علمی و نخبگانی، توانمندسازی و مهارت‌آموزی مستعدان را مهمترین هدف این طرح دانست.

وی هدایت و جهت‌دهی فعالیت‌های نخبگانی به سمت حوزه‌های مورد نیاز کشور را از دیگر اهداف طرح شهید احمدی‌روشن برشمرد و به تبیین فرآیند اجرایی آن در پهنۀ آذربایجان شامل استان‌های آذربایجان‌شرقی، آذربایجان‌غربی، اردبیل و زنجان پرداخت.
سعادت‌فومنی در پایان با تأکید بر لزوم هدایت دانشجویان همکار در هسته‌ها به سمت حل مسائل مطرح در کشور و حرکت در مسیر اثرگذاری، به ضرورت طراحی و اجرای برنامه‌های فرهنگی برای این افراد اشاره کرد.

لازم به ذکر است، در پایان این نشست، جلسۀ پرسش و پاسخ با حضور اساتید همکار در طرح برگزار شد.

تاریخ انتشار : 1398/07/30
کد : 88502
تعداد بازدید: 839

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601