شنبه 17 خرداد 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

مراسم نکوداشت محقق برجسته گیاه‌پزشکی کشور برگزار شد

مراسم نکوداشت دکتر جعفر ارشاد؛ محقق برجسته و استاد سرآمد گیاه‌پزشکی کشور در گلستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ در راستای تکریم و الگوسازی از نخبگان و همچنین پاسداشت خدمات ارزندۀ مفاخر بومی، مراسم نکوداشت دکتر جعفر ارشاد؛ محقق برجسته و استاد سرآمد گیاه‌پزشکی کشور به همت بنیاد نخبگان استان گلستان و با همکاری سازمان‌های خصوصی و دولتی استان برگزار شد.

در این مراسم،  جعفر ارشاد؛ محقق برجسته و استاد سرآمد گیاه‌پزشکی کشور با مثبت ارزیابی کردن اقدامات بنیاد ملی نخبگان، گفت: این قبیل اقدامات سبب می‌شود جوانان خاصه مستعدان‌برتر در مسیر نخبگی هدایت شوند.

وی با اشاره به لزوم توجه به نیازهای موجود در کشور، تصریح کرد: مسیر تحصیلی باید بر اساس نیازهای جامعۀ بومی انتخاب شود تا فرد بتواند اثرگذاری بالایی در جامعه داشته باشد.

لازم به ذکر است، در پایان این مراسم ارج‌نامه دکتر جعفر ارشاد با امضای قائم‌مقام بنیاد ملی نخبگان قرائت و از یادبود وی رونمایی شد.

از مهم‌ترین افتخارات جعفر ارشاد؛ محقق برجسته و استاد سرآمد گیاه‌پزشکی کشور می‌توان به دریافت نشان پژوهش کشور از ریاست جمهوری، دریافت لوح تقدیر از معاون اول رئیس جمهور و رئیس شورای پژوهش‌های علمی کشور، لوح تقدیر از معاون وزیر و رئیس سازمان تحقیقات و آموزش کشاورزی، کسب رتبه در پانزدهمین جشنواره بین‌المللی خوارزمی، کسب جایزه دکتر حجارود از انجمن قارچ‌شناسی ایران، عنوان محقق نمونه وزارت کشاورزی در سال 1374، لوح تقدیر از وزیر علوم تحقیقات و فناوری به مناسبت کسب رتبه اول پژوهشگر نمونه سال 1380 وزارت جهاد کشاورزی و لوح تقدیر از COMSTECH در سال 2002، اشاره کرد.

 

تاریخ انتشار : 1398/07/24
کد : 88474
تعداد بازدید: 332

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601