سه شنبه 24 تیر 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

رئیس بنیاد نخبگان کردستان مطرح کرد:
نقش مهم نخبگان در تولید محتوا برای رسانه‌های بومی

امیرعلی صادقی گفت: بنیادهای نخبگان استانی تلاش دارند در قالب ایجاد و راه‌اندازی کارگروه‌های تخصصی پیرامون مشکلات و چالش‌های واقعی استان‌ها در بخش‌های مختلف، گام مؤثری در راستای توسعه همه‌جانبه بردارند.

 به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ در راستای استفاده از ظرفیت‌های بومی برای نهادینه‌کردن فرهنگ نخبگانی در منطقه و استان، تفاهم‌نامه همکاری میان بنیاد نخبگان استان کردستان و صداوسیمای مرکز کردستان منعقد شد.

در نشست مشترک این تفاهم‌نامه، امیرعلی صادقی؛ رئیس بنیاد نخبگان کردستان با اشاره به نقش مهم نخبگان در تولید محتوای مناسب برای صداوسیما، گفت: بنیادهای نخبگان استانی تلاش دارند در قالب ایجاد و راه‌اندازی کارگروه‌های تخصصی پیرامون مشکلات و چالش‌های واقعی استان‌ها در بخش‌های مختلف، گام مؤثری در راستای توسعه همه‌جانبه بردارند.

جعفر عبدالملکی؛ مدیرکل صداوسیمای مرکز کردستان نیز نخبگان را پیشران توسعه دانست و گفت: توسعه و تعالی جامعه در گرو بکارگیری توان و اندیشۀ نخبگانی است.

وی در پایان با اشاره به نقش مهم نخبگان در پیشرفت‌ همه‌جانبۀ استان و فرهنگ‌سازی، افزود: صداوسیما و تولید محتوا برای رسانه یکی از نقاط اثرگذار نخبگان بومی در بهبود کیفیت خدمات است.

 

تاریخ انتشار : 2019/09/18
کد : 88312
تعداد بازدید: 401

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601