سه شنبه 23 مهر 1398

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

در کرمان/
رویداد کارآفرینی «خرما» برگزار می‌شود

رویداد ملی شتاب «شناسایی و توانمندسازی ایده‌های برگزیده» با محوریت کارآفرینی در حوزه خرما در کرمان برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ با توجه به پتانسیل بالای تولید خرما در ایران، در آینده‌­ای بسیار نزدیک تلفیق فناوری با دارایی بومی، بازار فروش خرما را متحول خواهد کرد. برخی از تحولات این حوزه منجر به دستاوردهای شگفت‌انگیزی در حوزه تولید، صنایع تبدیلی و تکمیلی خواهد شد که ممکن است برای بسیاری از کشاورزان قابل پیش‌بینی نباشد.

در این بین، حرکت در راستای رویکرد بازار و فناوری به ‌منظور راه‌اندازی کسب‌ وکارهای موفق در این حوزه، امری ضروری است.

در همین راستا، رویداد ملی شتاب «شناسایی و توانمندسازی ایده‌های برگزیده» با محوریت کارآفرینی در حوزه خرما با همکاری بنیاد نخبگان استان کرمان و دانشگاه جامع علمی‌کاربردی کرمان با محورهای آموزش توانمندسازی و افزایش بهره‌وری، مکانیزاسیون تولید خرما، فرآوری محصولات خرما، بازاریابی و فروش و سایر ایده‌های مرتبط با نخل و خرما، برگزار می‌شود.

اعطای جوایز هدفمند برای راه‌‌اندازی کسب‌وکارهای نوپا و نوآورانه و همچنین تجاری‌سازی ایده‌های نخبگانی، حضور سرمایه‌گذاران و فرصت ایجاد کسب‌وکار از ایده‌ها، شناسایی و جذب تیم‌‌های کارآفرین، آشنایی با تیم­سازی، مدل کسب‌‌وکار، طرح تجاری و نحوه ارائه به سرمایه‌گذار، از مهمترین اهداف این برنامه است.

لازم به ذکر است، انجمن ملی خرمای ایران، پارک علم‌و‌فناوری استان، دانشگاه­‌های استان، جهاد کشاورزی استان، از دیگر همکاران در این رویداد هستند که هفتم آذرماه در کرمان برگزار می‌شود.

علاقمندان تا 30 مهرماه فرصت دارند برای ثبت‌نام در این رویداد به نشانی بنیاد نخبگان استان کرمان و یا ke.uast.ac.ir مراجعه کنند.

 

 

تاریخ انتشار : 1398/06/27
کد : 88311
تعداد بازدید: 112

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601