یکشنبه 18 خرداد 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

در نشست هم‌اندیشی بنیاد نخبگان خوزستان با نفرات‌برتر کنکور سراسری مطرح شد:
ضرورت استمرار تلاش و فعالیت‌های علمی و تحقیقاتی افراد در مسیر نخبگانی

رئیس بنیاد نخبگان خوزستان، حس مسئولیت‌پذیری به اقلیم را یکی از شاخصه‌های مهم نخبگانی برشمرد و استمرار تلاش و فعالیت‌های علمی و تحقیقاتی افراد در مسیر نخبگانی برای حل چالش‌ها و مشکلات موجود در کشور را ضروری دانست.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ در راستای ایجاد و افزایش هم‌افزایی مستعدان برتر با بنیادهای نخبگان استانی و همچنین آگاهی‌بخشی به آنان درخصوص تسهیلات و حمایت‌‎های اعطایی به جامعۀ نخبگانی، نشست رئیس بنیاد نخبگان استان خوزستان با رتبه‌های یک رقمی و دو رقمی کنکور سراسری سال 1398 برگزار شد.

در این نشست، علی‌حسین صابری؛ رئیس بنیاد نخبگان خوزستان در مورد چالش‌ها و فرصت‌های دانشگاه برای نفرات‌برتر کنکور مطالبی را بیان کرد و بر لزوم هدایت صحیح استعدادهای آنان تأکید کرد.

وی در ادامه حس مسئولیت‌پذیری به اقلیم را یکی از شاخصه‌های مهم نخبگانی برشمرد و به ضرورت استمرار تلاش و فعالیت‌های علمی و تحقیقاتی افراد در مسیر نخبگانی برای حل چالش‌ها و مشکلات موجود در منطقه و کشور اشاره کرد.

لازم به ذکر است، نقش شرکت‌های دانش‌بنیان در اشتغال‌زایی و توسعۀ اقتصادی و ضرورت حرکت مستعدان برتر به سمت کارآفرینی و کسب‌وکارهای نوآورانه، لزوم ارتقاء آموزش‌های ارائه‌شده به افراد، تبیین مقررات و سیاست‌های کلی بنیاد ملی نخبگان و نحوۀ بهره‌مندی مستعدان‌برتر دانشگاهی از این حمایت‌ها، از دیگر بخش‌های این نشست بود.

  

تاریخ انتشار : 1398/06/26
کد : 88306
تعداد بازدید: 410

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601