سه شنبه 1 مرداد 1398

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

رئیس بنیاد نخبگان چهارمحال‌وبختیاری مطرح کرد:
نهادینه کردن عدالت آموزشی؛ مهمترین هدف طرح دوست علمی

طرح دوست علمی با محوریت کارآفرینی و کارگروهی در مقاطع تحصیلی دانش‌آموزی به همت بنیاد نخبگان استان چهارمحال‌وبختیاری برگزار می‌شود.

 به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیادملی نخبگان؛ با توجه به نقش مهم خلاقیت و ایده‌پردازی در محیط‌های واقعی و اثرگذاری این مهم در ایجاد اشتغال و کارآفرینی، برگزاری برنامه‌هایی با محوریت گسترش مفاهیم کارآفرینی و آشنایی مستعدان‌برتر در رده‌های مختلف با این موضوع، به عنوان یکی از اقدامات بنیادهای نخبگان استانی در دستورکار قرار گرفته است.

 در همین راستا، بنیاد نخبگان استان چهارمحال‌وبختیاری نیز برنامۀ طرح دوست علمی را با رویکرد کارآفرینی ویژه دانش‌آموزان دختر برگزار می‌کند.

مجتبی بنیادیان؛ رئیس بنیاد نخبگان این استان در همین رابطه گفت: طرح دوست علمی به منظور کشف و شکوفا کردن استعدادهای خدادادی دانش‌آموزان مستعد و ارتقای سطح علمی محیط‌های آموزشی دانش‌آموزان و نهادینه کردن کارِ گروهی با رویکرد انجام فعالیت‌های برون‌مدرسه‌ای اجرا می‌شود.

وی با اشاره به لزوم بکارگیری ظرفیت‌های استانی در اجرای برنامه‌های نخبگانی و نقش این مهم در ارتقاء کیفیت برگزاری برنامه‌ها، افزود: طرح دوست علمی کارآفرینی با همکاری بنیاد نخبگان استان و اداره‌کل آموزش‌وپرورش در راستای اهداف علمی، فرهنگی و در چارچوب سیاست‌های سند راهبردی کشور در امور نخبگان اجرا خواهد شد.

بنیادیان در پایان نهادینه کردن عدالت آموزشی در جامعه را از مهمترین رویکردهای طرح دوست علمی قلمداد کرد.

لازم به ذکر است؛ طرح دوست علمی با محوریت کارآفرینی و کارِ گروهی در مقاطع تحصیلی دانش‌آموزی ویژه دختران، مرداد ماه سال جاری برگزار می‌شود.

تاریخ انتشار : 1398/04/19
کد : 88302
تعداد بازدید: 94

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601