سه شنبه 1 مرداد 1398

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

برگزاری نشست هم‌افزایی اعطای جایزۀ کاظمی‌آشتیانی در اهواز

نشست هم‌اندیشی بنیاد نخبگان استان خوزستان با دبیر هیئت‌جذب دانشگاه شهید چمران اهواز با هدف رفع موانع جذب نخبگان و سرآمدان در دانشگاه‌ها و مؤسسات علمی، برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ به استناد تبصره مواد 3 و 4 آیین­نامۀ شناسایی و پشتیبانی از دانش­آموختگان برتر دانشگاهی و به منظور اجرایی­سازی بند «ب- 2» از مادّۀ 4 آیین­نامه و با هدف کمک به جذب دانش‌آموختگا­ن برتر دوره دکتری تخصصی به عنوان «عضو هیئت‌علمی» در دانشگاه­ها و پژوهشگاه­های‌کشور، دانش­آموختگان برتر دانشگاهی طبق شرایط شیوه‌نامه بهره‌مندی دانش‌آموختگان‌برتر دانشگاهی از تسهیلات جذب در مؤسسه‌های علمی (جایزه دکترکاظمی ­آشتیانی) می­توانند از تسهیلات جذب در مؤسسه­های علمی در قالب «جایزه دکترکاظمی‌آشتیانی»، بهره­مند شوند.

در همین راستا، نشست هم‌اندیشی بنیاد نخبگان استان خوزستان با دبیر هیئت‌جذب دانشگاه شهید چمران اهواز با هدف رفع موانع جذب نخبگان و سرآمدان در دانشگاه‌ها و مؤسسات علمی، برگزار شد.

در این نشست ضمن تشریح ضوابط و روند اعطای جایزه دکتر کاظمی­‌آشتیانی (تسهیلات جذب در مؤسسه‌های علمی)، زمینه‌هایس همکاری بنیاد نخبگان استان خوزستان و دانشگاه شهید چمران بررسی شد.

لازم به ذکر است، به منظور تسهیل جذب نخبگان در دانشگاه‌ها و مؤسسات علمی، تفاهم‌نامه همکاری میان بنیاد ملی نخبگان و دانشگاه شهید چمران اهواز منعقد و در سال 97 سه نفر از فارغ‌التحصیلان تحت حمایت بنیاد به عنوان عضو هیئت‌علمی در دانشگاه شهید چمران اهواز جذب شدند.

 

تاریخ انتشار : 1398/04/19
کد : 88301
تعداد بازدید: 212

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601