سه شنبه 1 مرداد 1398

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

مستعدان‌برتر از شرکت ایریکو ابهر بازدید کردند

بازدید از شرکت ایریکو ابهر به همت بنیاد نخبگان استان زنجان انجام شد.

 به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ در راستای زمینه‌سازی برای آشنایی بیشتر اجتماع نخبگانی با مسائل و محیط‌های واقعی صنعت، برنامۀ بازدید از شرکت ایریکو ابهر به همت بنیاد نخبگان استان زنجان برگزار شد.

در این بازدید ابتدا نشستی با حضور مدیرعامل شرکت، رئیس بنیاد نخبگان استان، مدیران فنی شرکت و مستعدان‌برتر استان تشکیل شد که طی آن شرکت‌کنندگان ضمن آشنایی با فعالیت‌های شرکت، به معرفی زمینه تخصصی و توانمندی‌های خود پرداختند.

در ادامه بازدید از بخش‌های مختلف شرکت از جمله سالن بوژی، سالن کاربدی، سالن تزئینات و سالن رنگ انجام و مستعدان‌برتر از نزدیک با توانمندی‌های این شرکت در حوزه ساخت و تولید انواع واگن‌های شهری و بین‌شهری آشنا شدند.

لازم به ذکر است، ایریکو اولین شرکت تولیدی در زمینه طراحی بدنه، بوژی و ساخت واگن با برند ایرانی است که محصولات خود را با استفاده از بهترین و باتجربه‌ترین‌های صنعت ریلی ایران و با انتقال دانش و تکنولوژی از پیشرفته‌ترین شرکت‌های ریلی جهان، تولید می‌کند.

این شرکت در حال حاضر طراحی و تولید انواع خودرو ریلی، ریل باس، واگن مترو، واگن‌های باری لبه‌کوتاه و لبه‌بلند، طراحی و تولید بوژی، ساخت قطعات و اجزاء واگن، تعمیرات و نگهداری ناوگان و ارائه خدمات مشاوره‌ای را انجام می‌دهد.

تاریخ انتشار : 1398/04/18
کد : 88291
تعداد بازدید: 149

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601