دوشنبه 27 آبان 1398

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

در دومین دوره بین‌المللی آموزش جامع علوم اعصاب شناختی صورت می‌گیرد/
آشنایی دانشجویان و محققان با آخرین یافته‌های علمی

دومین دوره بین‌المللی آموزش جامع علوم اعصاب شناختی با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و با هدف آشنایی دانشجویان و محققان با آخرین یافته‌های علمی برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از برگزاری دومین دوره بین المللی آموزش جامع علوم اعصاب شناختی که  دانشگاه تربیت مدرس میزبان آن است حمایت می کند. دانشجویان و اساتید در این دروه به مدت 8 روز  با آخرین دستاوردهای علمی این حوزه آشنا می شوند. برگزاری این دوره با حضور اساتید برجسته گامی برای توانمندسازی دانشجویان محسوب می شود.

در این دوره بین المللی آموزشی مبانی تئوری علوم اعصاب شناختی از جمله اصول انتقالات نورونی، گیرنده ها و کانال های یونی، شکل گیری و شکل پذیری سیناپسی، حافظه و یادگیری، مکانیسم های بینایی و شنوایی، تخریب و ترمیم در سیستم عصبی، مبانی الکتریکی انتقالات عصبی، مکانیسم های درک حسی و ابزارهای مطالعه الکتریکی مغز در سی و پنج جلسه سخنرانی توسط چهار تن از اساتید مجرب از کشورهای آمریکا، انگلیس و هند تدریس می شود.

دانشجویان، محققان، اساتید و علاقه مندان در حوزه های روانشناسی شناختی، روانپزشکی، فنی و مهندسی و سایر رشته های علمی و آموزشی مرتبط با مغز می توانند در این دوره بین المللی آموزش جامع علوم اعصاب شناختی بطور رایگان شرکت کنند.دومین دوره بین المللی آموزش جامع علوم اعصاب شناختی 8 تا 15 مهرماه سال جاری در دانشگاه تربیت مدرس برگزار می شود.

تاریخ انتشار : 1398/06/24
کد : 88289
تعداد بازدید: 158

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601