چهارشنبه 2 بهمن 1398

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

اعلام فراخوان حمایت از پروژه‌ها در حوزه سلول‌های بنیادی

فراخوان حمایت از پایان نامه‌های دکتری مرتبط با حوزه سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی منتشر شد.

ستاد توسعه علوم و فناوری‌های سلول‌های بنیادی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری فراخوان حمایت از پایان نامه های دکتری در این حوزه را منتشر کرد تا فعالیت دانشجویی در این حوزه سرعت گیرد. بر این اساس دانشجویان علاقمند برای استفاده از این حمایت می توانند پروپزال های خود در حوزه های ژن درمانی، ایمونوسل تراپی، مهندسی بافت، سلول درمانی و تجهیزات فنی حوزه سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی را ارسال کنند.

پروپزال های مرتبط با این حوزه ها که از 1 مهر ماه سال 97 تا 1 مهر ماه سال جاری در دانشگاه های کشور مصوب شده اند فرصت استفاده از این حمایت را دارند. البته این طرح باید در قالب یک مطالعه ترجمانی و پیش بالینی، کارآزمایی بالینی یا فناورانه طراحی شده باشد. همچنین بر اساس روند اجرایی و آیین‌نامه حمایت از طرح‌های پژوهشی و فناوری پروپوزال¬های ثبت شده پس از داوری، توسط شورای پژوهشی ستاد مورد بررسی قرار می گیرند و پروپوزال‌های منتخب تا سقف 40 میلیون تومان حمایت می شوند.

علاقمندان برای ارسال طرح های خود تا 20 مهرماه سال جاری مهلت دارند و می توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر به سایت ستاد توسعه علوم و فناوری‌های سلول‌های بنیادی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری مراجعه کنند.

تاریخ انتشار : 1398/06/20
کد : 88274
تعداد بازدید: 475

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601