چهارشنبه 9 بهمن 1398

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

دومین گردهمایی دانش‌آموزان سفیر بنیاد نخبگان فارس برگزار شد

دومین گردهمایی دانش‌آموزان سفیر بنیاد نخبگان فارس با حضور  جمعی از سرآمدان و مستعدان‌برتر استان برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ دومین گردهمایی دانش‌آموزان فارغ‌التحصیل از برنامه مدارس فصلی خلاقیت و ایده‌پردازی (سفیر بنیاد نخبگان فارس) با هدف توانمندسازی سفیران در جهت ارائه مباحث خلاقیت و ایده‌پردازی در مناطق خود و تکمیل آموزش‌های مربوطه در قالب سمینار و کارگاه در دانشگاه صنعتی شیراز برگزار شد.

دورهمی تبادل تجربیات، کارگاه تولید و تدوین محتوا، کارگاره خودآگاهی، کارگاه شهر خلاق، کارگاه پژوهش و نقد ادبی، کارگاه علم سنجی و پژوهش، کارگاه تفکر راهبردی، کارگاه مسئولیت پذیری، از مهمترین بخش‌های این برنامه بود.

کارگاه غلبه بر کمال گرایی، کارگاه مدیریت شکست، کارگاه اصول مذاکره صحیح، کارگاه حل مسأله و تصمیم گیری و همچنین بازدید سعدیه بخش‌های بعدی این برنامۀ سه‌روزه بودند.

برپایی جشن تولد 4 سالگی مدارس فصلی خلاقیت و ایده‌پردازی با حضور رئیس بنیاد نخبگان فارس و جمعی از خیّران و مدرسان نیز از دیگر بخش‌های این برنامه بود.

در این بخش، حبیب شریف؛ رئیس بنیاد نخبگان فارس ضمن معرفی اهداف بنیاد ملی نخبگان و مجمع خیّران، به اهمیت شناسایی و توانمندسازی دانش‌آموزان در برنامه مدارس فصلی خلاقیت و ایده‌پردازی اشاره کرد.

 

 

 

تاریخ انتشار : 1398/06/17
کد : 88265
تعداد بازدید: 604

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601