شنبه 18 مرداد 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

شهردار شهرکرد عنوان کرد:
لزوم ارائه راهکارهای اثربخش تخصصی در جهت توسعه شهری

 غلامیان ضمن اشاره به ضرورت حمایت از متخصصان و نخبگان حوزۀ مدیریت شهری، بر لزوم ارائه راهکارهای اثربخش در جهت توسعه شهری تاکید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ سومین جلسه کارگروه تخصصی مدیریت شهری بنیاد نخبگان استان چهارمحال‌وبختیاری با محوریت نیازهای واقعی استان و با هدف استفاده از ظرفیت نخبگانی در توسعه شهری و سیاست‌گذاری و مدیریت شهری شهرکرد، پیرامون اولویت‌های مد نظر شهرداری شهرکرد برگزار شد.

مجتبی بنیادیان؛ رییس بنیاد نخبگان استان چهارمحال‌وبختیاری در این نشست گفت: کارگروه‌های تخصصی متشکل از نخبگان و سرآمدان استان است که در حوزه‌های اولویت‌دار و بنا به درخواست دستگاه‌های اجرایی درون‌استانی و به‌منظور تزریق توان نخبگانی به سیستم مدیریت استانی، تشکیل می‌شوند.

وی افزود: بنا بر وضعیت کنونی جامعه و مدیریت شهری در استان چهارمحال‌وبختیاری ضرورت دارد کارگروه تخصصی مدیریت شهری بنیاد نخبگان استان، با بررسی زوایای مختلف، راهکار اثربخشی در جهت توسعه شهری و سیاست‌گذاری و مدیریت شهری در راستای  بهبود کیفیت زندگی مردم به دستگاه متوالی امور شهری ارائه دهد.

در ادامه، نورالله غلامیان؛ شهردار شهرکرد نیز ضمن استقبال از تشکیل کارگروه تخصصی مدیریت شهری در بنیاد نخبگان استان، بر ضرورت استفاده از توان نخبگان و دانش متخصصان حوزه مدیریت شهری تأکید کرد.

وی به لزوم حمایت همه‌جانبه مجموعه شهرداری از کارگروه مدیریت شهری بنیاد نخبگان اشاره کرد و اظهار اشت: همکاری و هم‌افزایی بین شهرداری شهرکرد و کارگروه مدیریت شهری در راستای توسعه و پیشرفت مدیریت شهری شهرکرد بسیار مطلوب بوده است که امید است این روند با شدت بیشتری ادامه یابد.

لازم به ذکر است، در این جلسه پیرامون اولویت‌های مدنظر شهرداری شهرکرد بحث و تبادل‌نظر به عمل آمد و مواردی همچون شهرسازی (طرح جامع شهرکرد و سیما و منظر شهر)، حمل‌ونقل و ترافیک، بازآفرینی شهری و طرح‌های اشتغال‌زا و درآمدزا برای شهرداری، به عنوان موضوعات اولویت‌دار مورد ارزیابی قرار گرفتند.

 

 

 

تاریخ انتشار : 1398/06/17
کد : 88263
تعداد بازدید: 649

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601