شنبه 3 آبان 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

رئیس بنیاد نخبگان خراسان‌شمالی مطرح کرد:
لزوم بکارگیری توان نخبگان برای اجرای طرح‌های کلان کشور

بخشی گفت: زمینه‌های پژوهشی و تحقیقاتی بالقوه‌ای با ارزش‌افزوده بالا در استان‌ها وجود دارد که با تدوین نقشه‌راه منطقی و صحیح و استفاده از توان نخبگانی عملیاتی می‌شوند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ در ادامۀ برگزاری نشست‌های هم‌‌افزایی و هم‌اندیشی بین‌دستگاهی، ندیشی

نشست دوجانبه بنیاد نخبگان خراسان‌شمالی و جهاد دانشگاهی استان با هدف بررسی زمینه‌های همکاری و پشتیبانی بیشتر از اجتماع‌نخبگانی برگزار شد.

در این نشست، بخشی؛ رئیس بنیاد نخبگان خراسان‌شمالی ضمن اشاره به اهم فعالیت‌های بنیاد ملی نخبگان، زمینه‌های مشترک همکاری با جهاد دانشگاهی را بسیار گسترده توصیف کرد و گفت: بنا بر رسالت و مأموریت‌های این دو نهاد، می‌توان برنامه‌های مشترکی برای حمایت از دانشگاهیان و نخبگان را طراحی و اجرا کرد.

وی با اشاره به لزوم بکارگیری توان نخبگان برای اجرای طرح‌های کلان کشور، افزود: زمینه‌های پژوهشی و تحقیقاتی بالقوه‌ای با ارزش‌افزوده بالا در استان‌ها وجود دارد که با تدوین نقشه‌راه منطقی و صحیح و استفاده از توان نخبگانی عملیاتی می‌شوند.

رحمانی؛ سرپرست جهاد دانشگاهی استان خراسان‌شمالی نیز به بررسی و تحلیل اولویت‌های پژوهشی استان پرداخت و در بخشی از سخنان خود اظهار داشت: در حال حاضر رشد و توسعه مشاغل خانگی در زمینه‌های مختلف از جمله پوشاک، گیاهان داروئی، پرورش قارچ، برندسازی و بسته‌بندی در اولویت کار جهاد دانشگاهی استان خراسان‌شمالی قرار دارد.

 

تاریخ انتشار : 1398/06/09
کد : 88217
تعداد بازدید: 626

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601