پنج شنبه 21 آذر 1398

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

با مشارکت مستعدان‌برتر/
اردوی جهادی فرهنگی-آموزشی کهگیلویه‌و‌بویراحمد برگزار شد

دو اردوی جهادی فرهنگی-آموزشی به صورت همزمان با ارائه خدمات تخصصی، در شهرستان‌های کهگیلویه‌و‌بویراحمد برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ در راستای زمینه‌‍‌‌سازی برای اثرگذاری بیشتر اجتماع‌نخبگانی در حوزه‌های مورد نیاز و بکارگیری توان تخصصی برای رفع محرومیت‌های مناطق کم‌برخوردار، اردوی جهادی فرهنگی-آموزشی در شهرستان‌های کهگیلویه‌و‌بویراحمد برگزار شد.

حمدالله اکوانی؛ رئیس بنیاد نخبگان کهگیلویه‌و‌بویراحمد در همین رابطه گفت: به منظور استفاده از ظرفیت‌های درون‌استانی برای خدمت‌رسانی بهتر به جامعۀ بومی، این اردو به همت بنیاد نخبگان استان و با همکاری بسیج دانشجویی کهگیلویه‌و‌بویراحمد، کمیته امداد استان و آموزش‌و‌پرورش کهگیلویه‌و‌بویراحمد به مدت ۴ روز برگزار شد.

وی افزود: افزایش حس وطن‌دوستی و ترویج فرهنگ جهاد میان جامعۀ نخبگانی و رفع محرومیت علمی و همچنین افزایش آگاهی‌های عمومی ساکنان مناطق محروم، از مهمترین اهداف این اردوهای جهادی است.

اکوانی با اشاره به اهمیت و نقش مهم ارائۀ خدمات تخصصی به ساکنان مناطق کم‌برخوردار و نقش آن در توسعۀ منطقه‌ای، ادامه داد: این اردو در حوزه‌های مختلف فرهنگی، مشاوره زنان و خانواده، سبک زندگی، کتابخوانی و خلاقیت کودکان، قصه‌گویی و داستان‌نویسی دانش‌آموزان و مشاوره تحصیلی برگزار می‌شود.

رئیس بنیاد نخبگان استان کهگیلویه‌وبویراحمد اظهار داشت: جهادگران در قالب دو گروه جهادی در روستاهای توابع دیشموک، دهدشت و یاسوج به مخاطبان خدمت‌رسانی می‌کنند؛ همچنین روستای پاتاوه رود سمه و روستای دلی توابع دیشموک و روستای دالون و تل کوچک توابع دهدشت و روستاهای بهرام بیگی سفلی و بهرام بیگی علیا از توابع شهرستان بویراحمد، روستاهای هدف این اردوها جهادی بودند.

تاریخ انتشار : 1398/06/05
کد : 88193
تعداد بازدید: 208

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601