سه شنبه 1 مرداد 1398

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

در نشست هم‌اندیشی نخبگان استان خوزستان مطرح شد:
ضرورت برقراری ارتباط مداوم جامعۀ نخبگانی با بنیادهای نخبگان استانی

نشست هم‌اندیشی نخبگان استان خوزستان با هدف آشنایی بیشتر با توان و قابلیت‌های نخبگانی برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ در ادامۀ برگزاری نشست‌های هم‌اندیشی نخبگان با هدف زمینه‌سازی برای ایجاد شبکه‌های نخبگانی، آشنایی بیشتر با توان و قابلیت‌های نخبگانی و همچنین آگاهی از چالش‌ها و معضلات درون‌استانی، نشست هم‌اندیشی نخبگان استان خوزستان با حضور جمعی از سرآمدان، صاحبان شرکت‌های دانش‌بنیان، مستعدان‌برتر و مخترعان استان برگزار شد.

علی‌حسین صابری؛ رئیس بنیاد نخبگان استان خوزستان با اشاره به لزوم برگزاری نشست‌های هم‌اندیشی، بر ضرورت برقراری ارتباط مداوم جامعۀ نخبگانی با بنیاد نخبگان استان تأکید کرد و این مهم را یکی از راه‌های ایجاد هم‌افزایی برشمرد.

تشریح رویکرد بنیاد نخبگان استان خوزستان در سال جدید، دعوت به هماهنگی و همکاری بیشتر افراد مستعد با یکدیگر جهت پیشبرد اهداف، لزوم حضور فعال‌تر مستعدان‌برتر در برنامه‌های فرهنگی، معرفی و تشریح ظرفیت‌های متخصصان و محققان استان در رشته‌های مختلف، از دیگر موضوعاتی بود که در این نشست به آنها اشاره شد.

لازم به ذکر است، اعضا شورای علمی بنیاد نخبگان خوزستان، جمعی از اعضای هیئت‌علمی دانشگاه‌های استان و برگزیدگان جوایز خوارزمی، از دیگر حاضران در این نشست بودند.

 

تاریخ انتشار : 1398/03/28
کد : 88182
تعداد بازدید: 240

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601